Wrona gra piosenki z płyty "Sen o smaku lukrecji" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2021 16:00
Tegoroczną odsłonę konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno" wygrała jednogłośnie! Jurorów zachwyciła talentem, barwną osobowością i charakterem. Bo Wrona wie, czego chce i wie, jak to robić. Posłuchaj i zobacz występ Wrony na żywo w Czwórce! 
Wrona i Damian Sikorski tuż przed koncertem artystki w Czwórce
Wrona i Damian Sikorski tuż przed koncertem artystki w CzwórceFoto: Czwórka/Karina Terzoni

Wrona - premierowy koncert w Czwórce / Czwórka

- To kolorowy wulkan, artystka dla której wizerunek jest prawie tak samo ważny jak tworzenie muzyki. W jej twórczości liczą się słowa. Niezwykłe jest to, że jest perkusistką, ale też multiinstrumentalistką i cały debiutancki album nagrała sama, a w czasie pandemii nauczyła się online produkcji muzycznej. Ponadto występuje w formie solo actu, czyli nagrywa po kolei wszystkie instrumenty, zapętla je i do tego śpiewa - mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno".

Posłuchaj także:

Posłuchaj też
wrona sesja 1200.jpg
Wrona przed premierą: "Double Tap" to część mnie

WRONA, czyli Weronika Jasiówka, to wokalistka, autorka tekstów, producentka oraz perkusistka, występująca w formie solo actu, wykonująca muzykę electro/alternative/pop.  Jest współzałożycielką rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym zagrała ponad 200 koncertów w kraju i za granicą. Jej solowa kariera rozpoczęła się na początku 2018 roku, w momencie wypuszczenia singla "Divide&Conquer", który był efektem współpracy z duetem DJ-ów z Californii - La Riots.

Sprawdź:

Wrona o "Double Tap": zawsze chciałam nagrać kolorowego cyberpunka

Zobacz
the dumplings 1200.jpg
Koncerty Czwórki

***

Koncert Wrony odbył się w piątek (05.11) o godz. 18.05. Artystka wystąpiła w audycji "Będzie głośno!" Damiana Sikorskiego.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna
Czytaj także

Bovska w poszukiwaniu "dzikiej dziewczynki". Nowy singiel artystki

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2021 13:50
- "Dzika" to piosenka o relacji z ogromną wewnętrzną siłą, która istnieje w każdej kobiecie. Jest to utwór o tęsknocie za nią i wołaniu jej. Jest o spotkaniu z prawdą o sobie samej - opowiada Bovska. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

KIWI: chciałabym, żeby moja płyta zaczarowała

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2021 15:18
Pracę nad pierwszym albumem Wiktorii Nazarian, znanej jako KIWI, dobiegają końca. W "Stacji Kultura" artystka zdradza, co ją inspiruje i jaka nie będzie jej płyta.
rozwiń zwiń