Del-M z zespołem wystąpił w studiu koncertowym Czwórki [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2024 20:45
Del-M, laureat zeszłorocznej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!", realizuje swoje marzenia. Po premierze debiutanckiej płyty "Dzieci we mgle", artysta wraz ze swoim zespołem wystąpił na scenie Czwórki.
Del-M wraz z zespołem wystąpił w studiu koncertowym Czwórki.
Del-M wraz z zespołem wystąpił w studiu koncertowym Czwórki. Foto: Czwórka/Adam Świetlicki

Del-M zaprezentował piosenki z debiutanckiej płyty w nowej koncertowej odsłonie! W ramach audycji "Będzie głośno!", artysta wraz ze swoim zespołem zagrał w studiu koncertowym Czwórki. 


Źr. Youtube/Del-M - Dzieci we mgle (Koncert w Czwórce)


Marcin Jankowski, czyli Del-M, swój debiutancki album wydał z Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. To nagroda za zwycięstwo w konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno!".

- Zgłosiło się do nas kilkaset artystek, artystów i zespołów. To tysiące dobrych piosenek. Zdaniem Kapituły Del-M był najlepszy i tak oto w historii konkursu doczekaliśmy się pierwszego rapera zwycięzcy - Damian Sikorski, pomysłodawca "Wydaj płytę z Będzie głośno!". - Del-M pisze świetne teksty, ma świetne bity i jest głosem swojego pokolenia. Bacznie obserwuje rzeczywistość, nie unika wątków filozoficznych. Jego wizja muzyki jest spójna i obiecująca.

Publikacja "Dzieci we mgle" na wszystkich platformach streamingowych i promocyjny koncert w studiu i na antenie Radiowej Czwórki to główna nagroda w szóstej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!”.  Za najlepszą muzykę i teksty Del-M został wyróżniony także przez partnera konkursu - Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

"Dzieci we mgle" to 11. wydawnictwo w historii audycji "Będzie głośno!".

Del-M // Mantra (Official Video) | Agencja Muzyczna Polskiego Radia

- Mój debiutancki album to opowieść o zderzeniu z dorosłością i szukaniu siebie we współczesnym świecie. To opowieść o tym, jak niedojrzałość spotyka się z szarą rzeczywistością w wymiarze emocjonalny, zawodowym i finansowym - mówi Del-M. - Teksty na tej płycie są nieraz gorzkie, nieraz z przymrużeniem oka, ale zawsze od serca. 

Posłuchaj
47:54 CZWORKA/Będzie głośno! Del-M koncert w Czwórce 18.05.2024.mp3 Del-M, laureat konkursu "Wygraj płytę z Będzie głośno!" wraz z zespołem wystąpił w studiu koncertowym Czwórki (Będzie głośno/Czwórka)

 

Koncertowych wersji piosenek z albumu można posłuchać w wykonaniu Del-M Live Bandu, który oprócz lidera tworzą Jan Załęski (gitara), Tomasz Maniak (perkusja), Dominik "Jamal" Róg (bas) i Grzegorz Tomkowski (instrumenty klawiszowe).


Sprawdź też:


Transmisja koncertu dostępna była na Facebooku, kanale YouTube, stronie internetowej czworka.online oraz w aplikacji mobilnej Czwórki

***

Na koncert Del-Ma i audycję "Będzie głośno!" zaprosiliśmy od godz. 20.00. Program prowadził Damian Sikorski.

kul/aw

Czytaj także

Del-M o płycie "Dzieci we mgle": wszystko wyszło z serca

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2024 21:30
- Mój debiutancki album to opowieść o zderzeniu z dorosłością i szukaniu siebie we współczesnym świecie. Teksty na tej płycie są nieraz gorzkie, nieraz z przymrużeniem oka, ale zawsze od serca - mówi Del-M. Zwycięzca konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!" zadebiutował krążkiem "Dzieci we mgle".
rozwiń zwiń