N132N4NY na scenie Czwórki - koncert w naszym studiu! [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2021 19:00
Na scenie Czwórki wystąpił młody hip-hopowy skład N132N4NY. Zapraszamy wideo z koncertu. Słuchaj Czwórki! Oglądaj koncert!
Duet Nieznany na scenie Czwórki
Duet Nieznany na scenie CzwórkiFoto: Michał Murawski

będzie głośno płyta damian sikorski 1200.JPG
Składanka "Będzie głośno! vol. 3". Co znajdzie się na krążku?

Posłuchaj
46:26 czwórka będzie głośno 28.05.2021 nieznany.mp3 N132N4NY. Koncert w studiu Czwórki (Będzie głośno/Czwórka)

ZOBACZ TAKŻE Galeria zdjęć z koncertu >>> 

W dniu premiery płyty "Będzie Głośno Vol.3" na scenie Czwórki wystąpił hip-hopowy zespół N132N4NY, czyli Nieznany, którego utwór "Dzwonek" znalazł się na naszej składance.

- To był nasz pierwszy występ. Byłem bardzo zestresowany - przyznaje N132N4NY. - Ten zespół tworzy dwóch Łukasy, ja i  Force. Tu głównie tworzę ja, ale Force mi pomaga tworząc bity, realizując, bawiąc się mixmasterem. Jest totalnym wsparciem. Dziś wspomagał mnie też wokalnie - mówi N132N4NY.

ZOBACZ WIĘCEJ Audycja "Będzie głośno!" >>>

Celem grupy jest "wyrażenie się w sposób artystyczny", dobra zabawa oraz "odniesienie sukcesu dzięki pasji". - Jesteśmy jeszcze początkujący, ale mamy wielkie ambicje i jeszcze większe chęci dogonienia ich - mówią przedstawiciele duetu.

Tuż po koncercie, w rozmowie z Damianem Sikorskim artysta wyjaśnił co oznacza jego pseudonim artystyczny. - Ta ksywa jest mocno "przekminiona" ma w sobie aż pięć znaczeń. Reprezentuje mnie w każdy możliwy sposób. Najważniejsze z nich dla mnie to to ogóle, że jestem tylko jednym z wielu. Jestem tylko częścią społeczeństwa, wręcz jego więźniem. Mogę albo się wydostać i stworzyć coś ciekawego, co będzie tzw. buntem przeciwko całemu światu, albo będę tak jak wszyscy, takim niewolnikiem codzienności - tłumaczy N132N4NY. 

Posłuchaj
11:23 czwórka będzie głośno 28.05.2021 rozmowa.mp3 N132N4NY opowiada o swojej twórczości (Będzie głośno/Czwórka)

Droga artystyczna N132N4NYego rozpoczęła się od pisania tekstów, wierszy. - Tę poezję musiałem później dopasować do muzyki. Z czasem zacząłem to zgrywać - opowiada i przyznaje, że na najbliższy czas ma już zaplanowane 3 płyty. 

Źr. N132N4NY - Młode wilki #gdyzapadazmrok

Posłuchaj:

Bedzie Głośno.JPG
"Będzie głośno!" Zgłoś swój zespół do programu!

Składanka "Będzie Głośno Vol.3" to wyselekcjonowany zbiór piosenek artystów, którzy zgłosili się do czwartej edycji konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" w 2020 roku. Znalazło się na nim to 12 utworów nagranych przez finalistów konkursu Czwórki. Ta jedna płyta to zapis tego, co dzieje się "tu i teraz" wśród młodych polskich artystów, którzy działają poza głównym nurtem.

Duet Nieznany z Damianem Sikorskim/fot. Michał Murawski Duet Nieznany z Damianem Sikorskim/fot. Michał Murawski

Zobacz także:

Do konkursu w 2020 roku zgłoszono ponad 3000 utworów. Dwanaście  z nich, które znajdziecie na albumie, to przelot przez najróżniejsze gatunki. Tak brzmi scena niezależna!

ZOBACZ WIĘCEJ Koncerty Czwórki >>>

***

N132N4NY zagrał na Czwórkowej scenie 28 maja 2021, po godz. 18.05. Wydarzenie poprowadził Damian Sikorski.

kd/pj

Czytaj także

Formacja Ann zagrała w Czwórce. "Nasza muzyka to terapia"

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 19:00
Zespół Ann to grupa założona w przez Annę Spławską - wokalistkę, autorkę tekstów i muzyki, a także pedagoga specjalnego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tony White zagrał w Czwórce - zobacz wideo z koncertu

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2021 07:11
Tony White w 2020 roku znalazł się wśród najlepszych. Raper i beatmaker został wyróżniony w 4. edycji Czwórkowego konkursu "Wydaj płytę z Będzie głośno!". Teraz muzycznie powrócił do naszego studia.
rozwiń zwiń