"Raban w Czwórce" - nowa audycja na ŚDM

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2016 09:09
Relacje ze spotkań z papieżem, rozmowy z pielgrzymami, wywiady z wolontariuszami - wszystko to w specjalnej audycji z ŚDM.
Pielgrzymi na Rynku Głównym w Krakowie, na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży.
Pielgrzymi na Rynku Głównym w Krakowie, na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży. Foto: PAP/Stanisław Rozpędzik

Nasze studio odwiedzą Ambasadorzy ŚDM - m.in Jasiek Mela, raper i ksiądz w jednej osobie - Jakub Bartczak, Maleo czy Piotr "Tau" Kowalczyk. Będziemy relacjonować też dla Was koncerty Festiwalu Młodych - m.in Urszulanki z Mediolanu, zwyciężczyni włoskiego music-show - siostry Cristiny Scucci. Będziemy na piłkarskim turnieju Copa Catolica, na zawodach streetballowych, ale też na Targach Powołaniowych, gdzie swoją działalność przedstawią wspólnoty z Filipin, Rwandy czy Togo.

Zobacz także: Światowe Dni Młodzieży w Czwórce >>>

Nie zabraknie też praktycznych informacji dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie.

ZOBACZ TAKŻE ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY - SERWIS SPECJALNY <<<

***

Na audycję "Raban w Czwórce" zapraszamy codziennie, od wtorku do soboty w godz. 11.05 - 13.00. Program poprowadzą Jakub Jamrozek i Patryk Kuniszewicz.

mat. pras./kd/bch

Czytaj także

"Zróbmy Raban!" - co trzeba wiedzieć o ŚDM?

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 17:17
Na czym polega fenomen Światowych Dni Młodzieży? Na to pytanie odpowiedź próbują znaleźć Anna Salawa i Karolina Sarniewicz, autorki książki "Zróbmy raban!".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Jak promować Polskę?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 11:46
Pielgrzymów w Polsce zachwycają m.in…. skanseny. - Ważne jest, by naszą duchowość i religię pokazać w szerszym aspekcie - kulturowym. My zresztą nie musimy specjalnie jej komunikować. Ona i tak moim zdaniem pozostanie w sercach pielgrzymów - mówił ks. Marcin Bielicki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzycznie na ŚDM - Mercy Festiwal i Festiwal Młodych

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 12:40
Do Światowych Dni Młodzieży przygotowujemy się nie tylko duchowo i kulturalnie, ale także muzycznie. W ramach ŚDM odbywają się m.in. dwie duże imprezy: Mercy Festiwal i Festiwal Młodych.
rozwiń zwiń