X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Światowe Dni Młodzieży 2016

Komentatorzy podsumowują rok. „500+ to wiekopomna rzecz”

Światowe Dni Młodzieży i wprowadzenie programu 500 plus. To najważniejsze wydarzenia mijającego roku, według sondażu CBOS. W Sobocie po Tygodniu rok 2016 podsumowali Krzysztof Mroczkowski z „Nowego Obywatela”, Marcin Fabianowicz z Centrum Debaty Publicznej, Radosław Żydok z Fundacji Republikańskiej i Piotr Woźniak z Młodych dla Polski.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 CBOS program 500+ Światowe Dni Młodzieży 2016 papież Franciszek Kraków

Najważniejsze wydarzenia roku w Polsce. CBOS: ŚDM 2016

- Sądzę, że największym wydarzeniem 2016 roku było demokratyczne poruszenie społeczne wywołane różnymi działaniami rządu i mobilizacja bardzo wielu osób, które do tej pory nie angażowały się politycznie w protesty i różne inne formy działania politycznego – powiedział w Debacie Poranka Adam Ostolski z Krytyki Politycznej. Edyta Hołdyńska z Do Rzeczy za najważniejsze wydarzenie mijającego roku wskazała natomiast realizację programu 500 Plus.
Zobacz więcej na temat:  Światowe Dni Młodzieży 2016 papież Franciszek program 500+ CBOS PiS NATO Beata Szydło wybory parlamentarne rząd Beaty Szydło szczyt NATO protest protesty w Warszawie demonstracje Komitet Obrony Demokracji

Program 500 plus jednym z najważniejszych wydarzeń 2016 roku

CBOS zadał Polakom pytanie o najważniejsze wydarzenia mijającego roku. Według wyników badania, w 2016 roku najdonioślejszym - w opinii 14 proc. badanych - były odbywające się latem w Krakowie Światowe Dni Młodzieży. Ponad jedna dziesiąta respondentów - 10,3 proc. - za najważniejsze wydarzenie uznała realizację programu Rodzina 500 plus. O tym, na ile program 500 plus jest znaczącym krokiem w budowaniu spójnej polityki społecznej, mówił w Polskim Radiu 24 ekspert ds. polityki społecznej Dominik Owczarek.
Zobacz więcej na temat:  Dominik Owczarek program 500+ Światowe Dni Młodzieży 2016

Debata o ŚDM: to był medialny fenomen

- Dostrzegłam wielką wspólnotę światową, która tam się tworzyła mimo lęków poprzedzających to wydarzenie, takich nawet podgrzewanych – powiedziała prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk podczas debaty w siedzibie Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski, na którą zaproszeni zostali szefowie mediów publicznych i katolickich.
Zobacz więcej na temat:  Barbara Stanisławczyk chrześcijaństwo Kościół katolicki Polskie Radio Światowe Dni Młodzieży 2016 Światowe Dni Młodzieży 2016 w Polskim Radiu