X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzycznie na ŚDM - Mercy Festiwal i Festiwal Młodych

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 12:40
Do Światowych Dni Młodzieży przygotowujemy się nie tylko duchowo i kulturalnie, ale także muzycznie. W ramach ŚDM odbywają się m.in. dwie duże imprezy: Mercy Festiwal i Festiwal Młodych.
Audio
  • Muzyczne atrakcje Światowych Dni Młodzieży (Muzyka Dobrego Słowa/Czwórka)
Jeden z koncertów w Warszawie, zapowiadających krakowskie Światowe Dni Młodzieży
Jeden z koncertów w Warszawie, zapowiadających krakowskie Światowe Dni MłodzieżyFoto: PAP/Jakub Kamiński

Mercy Festival to rekolekcje i koncerty w Krakowie, które wystartowały przed ŚDM i trwają tydzień. Miejscem festiwalowych wydarzeń są bazylika Mariacka i duża scena na Rynku Głównym, zaś gwiazda festiwalu to m.in. zespół Owca, którego nagrań słuchaliśmy w trakcie audycji. - Jako młodym chrześcijanom chodzi nam o to, by "wyjść z kościoła". I zrobić to w sposób akceptowalny i zrozumiały dla świata, dlatego prezentujemy muzykę dobrą, a przy okazji z dobrymi tekstami - mówili goście Czwórki.

Festiwal Młodych to część programu Światowych Dni Młodzieży, w której młodzi będą mieli możliwość dzielenia się pasją i talentami z innymi. Zrobią "raban" na ulicach, w parkach miejskich oraz na placach nie tylko w Krakowie, ale też w pobliskich miejscowościach. - Podczas ŚDM w Paryżu zauważono, że młodzi grają i śpiewają między katechezami. To od tego czasu zaczął się tworzyć coraz bardziej formalny festiwal - opowiadali wolontariusze w rozmowie z Przemysławem Goławskim.

A jak przebiegają oba te muzyczne wydarzenia i co jeszcze czeka pielgrzymów przybywających na ŚDM? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy z krakowskiego studia Polskiego Radia.

***

Tytuł audycji: Muzyka Dobrego Słowa

Prowadzi: Przemysław Goławski

Gość: Anna Kubik, Marcin Ślusarczyk, Małgorzata Skorupa (wolontariusze ŚDM)

Data emisji: 24.07.2016

Godzina emisji: 22.00

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Festiwal radości, który jednoczy ludzi

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 16:51
Światowe Dni Młodzieży to gigantyczne przedsięwzięcie, którego Polska będzie gospodarzem w 2016 roku. Do Krakowa ma przyjechać ponad 2 mln ludzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dni w Diecezjach. Świętowanie przed ŚDM

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 11:41
Światowe Dni Młodzieży to wielkie wydarzenie, które odbędzie się w Krakowie, jednak już dziś przygotowują się do niego właściwie wszystkie diecezje w naszym kraju.
rozwiń zwiń