Powroty, spóźnienia, relacje... Czym żyje show-biznes?

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2017 11:04
Zarówno w Polsce, jak i za oceanem w ciągu ubiegłego tygodnia życie celebrytów wprost buzowało od wydarzeń, a w Czwórce relacjonuje je dla naszych słuchaczy Patryk Chilewicz, redaktor naczelny "Vogule Poland".
Audio
  • Tydzień w show-biznesie w relacji Patryka Chilewicza (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński w studiu Czwórki
Patryk Chilewicz i Kamil Jasieński w studiu CzwórkiFoto: Czwórka
Sprawdź też:
Patryk Chilewicz 11.07.2017 1200x660.jpg
Piwny brzuch Leo i film o Zenku. Co w show-biznesie?

- W pląsach na wodzie niczym delfin na muzyczną scenę po wielu latach nieobecności powraca Krzysztof Antkowiak - zdradza Patryk Chilewicz w rozmowie z Kamilem Jasieńskim. Okazuje się, że tym razem wykonawca niezapomnianego "Zakazanego owocu" zabrał się za covery... Toma Waitsa. W jakim języku będzie je śpiewał i czy znany raczej z falsetowego głosu artysta nabrał charakterystycznej waitsowskiej chrypki?

Zza oceanu natomiast dochodzą do nas wieści o nowej roli, do której przygotowuje się ulubiony aktor Patryka Chilewicza Leonardo di Caprio. - Ma on ponoć wcielić się w Jokera, a producentem filmu będzie nikt inny jak sam Martin Scorsese - zdradza zaproszony gość. Kto zdaniem Patryka Chlewicza i Kamila Jasieńskiego mógłby się wcielić w rolę partnerki Jokera?

Posłuchaj też:
vogule 1200x660.jpg
Prześwietlamy celebrytów. Tu liczy się przetrwanie

Słuchając nagrania całej rozmowy z Czwórki, dowiecie się też, kto w tym roku otrzymał tytuł Mistera Polski 2017 oraz dlaczego Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska i Renata Kaczoruk - znana też jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego - musiały ratować się "chałupniczą relacją na Instagramie" z balu organizowanego przez jedną ze stacji telewizyjnych.

Sprawdźcie też poprzednie odcinki cyklu "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Patryk Chilewicz (redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 5.09.2017

Godzina emisji: 8.07

jsz/czaj

Czytaj także

Nagość, zdjęcia i literatura. Co w show-biznesie?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2017 14:54
Jak w każdy wtorkowy poranek w Czwórce redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz zdradza, które wydarzenia ze świata gwiazd były w minionym tygodniu najgorętsze. Jaką książkę planuje wydać Edyta Górniak?   
rozwiń zwiń
Czytaj także

Skandale? Afery? Show-biznes nigdy nie śpi!

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2017 13:02
Ile czasu swoim fanom poświęca Edyta Górniak? Czy Ola Kwaśniewska jest w ciąży? Ile centymetrów włosów obcięła Ewa Chodakowska? Oraz o czym w swojej nowej książce pisze Tymon Tymański? O tym wszystkim w Czwórce opowiada Patryk Chilewicz, redaktor naczelny "Vogule Poland".    
rozwiń zwiń