Tydzień w show-biznesie - od Ameryki do Polski

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017 12:15
W każdy wtorek po 8.00 studio Czwórki odwiedza "postrach czerwonych dywanów" Patryk Chilewicz, który z przymrużeniem oka relacjonuje szokujące wydarzenia w rodzimym i zagranicznym show-biznesie. O czym tym razem nam donosi?
Audio
  • "Vogule Czwórka" - Patryk Chilewicz prześwietla show-biznes (Pierwsze słyszę/Czwórka)
W Czwórce sprawdzamy, co słychać w świecie polskich celebrytów (zdjęcie ilustracyjne)
W Czwórce sprawdzamy, co słychać w świecie polskich celebrytów (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Czwórka
Sprawdź też:
Patryk Chilewicz Czwórka 1200x660.jpg
Skandale? Afery? Show-biznes nigdy nie śpi!

Zza oceanu dobiegają do nas łamiące wiadomości - specjalizujący się w heavy metalu zespół Slipknot doszedł do druzgocących wniosków. - Okazuje się, że maski, które muzycy Slipknot zakładają na twarze od ponad 20 lat przy najróżniejszych okazjach, to głupi pomysł - zdradza prowadzący "Pierwsz słyszę" Kamil Jasieński. - Grający ze Slipknot Shawn Crahan przyznał, że maska clowna to najgorszy pomysł jego życia, bo jej noszenie sprawia mu wręcz ból fizyczny - dodaje Patryk Chilewicz, redaktor naczelny "Vogule Poland". Kiedy muzycy ze Slipknot zdecydują się na zdjęcie masek i jak one wpływają na ich cerę?

Posłuchaj też:
Patryk Chilewicz 18.07.2017 1200x660.jpg
Show-biznes od kulis. "K.A.S.A. spowiada się w foodtrucku"

Z urodą z całą pewnością problemów nie ma dziennikarka Kinga Rusin, a w Czwórce Patryk Chilewicz zdradza jej sekrety na nienaganne piękno. Jak wyznaje zaproszony gość - niektóre z nich sam zresztą stosuję. - Kinga Rusin opowiada, że dobry wygląd zawdzięcza niejedzeniu mięsa, ruchowi, niestosowaniu używek i pozytywnemu myśleniu - mówi gość Czwórki.

Czy rady dziennikarki pomogłyby w walce z otyłością Adamowi Kraśko, znanemu też jako "rolnik, który szuka żony"? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej rozmowy.

Sprawdźcie też poprzednie odcinki cyklu "Vogule Czwórka" <<<

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Patryk Chilewicz (redaktor naczelny "Vogule Poland")

Data emisji: 12.09.2017

Godzina emisji: 8.07

jsz/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Nagość, zdjęcia i literatura. Co w show-biznesie?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2017 14:54
Jak w każdy wtorkowy poranek w Czwórce redaktor naczelny "Vogule Poland" Patryk Chilewicz zdradza, które wydarzenia ze świata gwiazd były w minionym tygodniu najgorętsze. Jaką książkę planuje wydać Edyta Górniak?   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powroty, spóźnienia, relacje... Czym żyje show-biznes?

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2017 11:04
Zarówno w Polsce, jak i za oceanem w ciągu ubiegłego tygodnia życie celebrytów wprost buzowało od wydarzeń, a w Czwórce relacjonuje je dla naszych słuchaczy Patryk Chilewicz, redaktor naczelny "Vogule Poland".
rozwiń zwiń