X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fort BEtone. Nowy cykl imprez w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 16:00
Nowy Bunker znajduje się w samym centrum Warszawy. Organizatorzy imprezy Fort BEtone obiecują, że "znajdziemy w nim ukojenie oraz klimat rodem z letniego cyklu Fort Open Air".
Audio
  • O nowym cyklu imprez BEtone opowiada Piotr Ho (Pierwsze słyszę/Czwórka)
BEtone - 30 listopada 2019 rok
BEtone - 30 listopada 2019 rokFoto: mat. promocyjny

30 listopada odbędzie się pierwsza odsłona nowego cyklu BEtone. - Motywem przewodnim będą Andrzejki. Nie zabraknie wróżb i tematów magicznych. Nie będziemy jednak odwoływać się do tradycyjnych form spędzania tego wieczoru, czyli na przykład do lania wosku, tylko zaprosimy uczestników w podróż po świecie. Chińska numerologia, wróżenie z fusów i dobra muzyka, tego na pewno nie zabraknie - zapowiada organizator Piotr Ho.

Wśród artystów, którzy zagrają na Fort BEtone znaleźli się m.in.: Amotik, dla którego będzie to pierwszy występ na żywo w Polsce, włoski producent Antonio De Angelis czy Rey&Kjavik prowadzący wytwórnię RKJVK. Jeśli chodzi o polskich twórców, to usłyszymy Anję Kraft i EnigmatiCa.


Przestrzeń Pin Up Studio w Warszawie Przestrzeń Pin Up Studio w Warszawie

W jakiej przestrzeni odbędzie się BEtone? Ile scen pomieści? Przy jakiej muzyce będzie można tańczyć? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Piotr Ho (Bunker Events)

Data emisji: 28.11.2019

Godzina emisji: 8.30

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak