Wirtualni celebryci i nowe życie po koronawirusie - zaczynamy środę

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 14:40
Kirby Jenner - tak nazywa się nowa gwiazda internetu. Teraz będzie tematem porannej audycji w Czwórce. Sprawdzimy też, jak zmieniło się życie po pandemii.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Antonio Guillem

Internetowy celebryta Kirby Jenner staje się coraz bardziej popularny. Wirtualna gwiazda internetu od pięciu lat dokleja się do znalezionych przez siebie zdjęć Kendall Jenner - amerykańskiej modelki i członkini celebryckiego klanu Kardashianów. Kim jest? O tym w Czwórce. W pierwszej godzinie audycji także przegląd prasy i serwis sportowy. 

Po godz. 8.05 tematem będzie tzw. coviwertyzm, czyli określenie osobowości, która zmieniła się na skutek pandemii. Niektórzy odczuli ulgę w związku z tym, że świat wokół nich zwolnił, inni musieli zwolnić przymusowo, co pozwoliło im docenić najbliższych lub czynności, które można wykonywać samemu, np. układanie puzzli. Jeszcze inni zatęsknili za naturą i odkryli nagle urok ogródków działkowych. 

W programie także Kącik literacki: Kuba Knap: "Klątwa" C. K. Norwid, a także kolejny odcinek cyklu "Książka w Czwórce", a w nim trylogia "Igrzyska śmierci" Suzzanne Collins – fragmenty audiobooka czyta Anna Dereszowska.

***

Na audycję "Pierwsze słyszę" zapraszamy w środę (03.06) po godz. 7.05, program poprowadzi Kamil Jasieński. 

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka internet technologie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

#Hot16Challenge. Muzycy łączą siły w walce z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2020 21:29
Coraz więcej muzyków, ale także polityków, aktorów, celebrytów, czy zwykłych internautów nagrywa 16-wersowe zwrotki w ramach #Hot16Challenge i wpłaca pieniądze na rzecz lekarzy i szpitali. - To akcja, na której wszyscy wygrywają - mówią eksperci Czwórki. 
rozwiń zwiń