"Zostań w domu". Co słychać u gwiazd w czasie pandemii?

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2020 20:37
Akcja #zostańwdomu trwa. Widać to w mediach społecznościowych, gdzie aktorzy blogerzy, sportowcy i muzycy wrzucają zdjęcia i wideo, dzieląc się tym, w jaki sposób spędzają czas w swoich czterech ścianach. Kogo odwiedzimy tym razem?
Audio
  • Co robią gwiazdy w czasie pandemii? Sprawdzamy! (Trochę Optymizmu Popołudniem)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: silverkblackstock/Shutterstock.com

laptop rachunki finanse 1200.jpg
Jakie sprawy telekomunikacyjne lub urzędowe możemy załatwić bez wychodzenia z domu?

W trakcie izolacji coraz więcej celebrytów łączy się ze sobą za pośrednictwem komunikatorów, przy okazji tworząc ciekawe wideorozmowy, które mogą śledzić także ich fani. Ostatnio ogromną popularnością cieszy się serwis Tik Tok, na którym gwiazdy takie jak Patrycja Kazadi czy Julia Wieniawa wcielają się w różne postaci, odgrywając krótkie humorystyczne scenki. 

@juliawieniawa

A jak Wasza forma? 😅 @kwiatkowsky

♬ dźwięk oryginalny - juliawieniawa

Olga Bołądź pokazuje cytryny ze swojego prywatnego drzewka cytrynowego, Marta Wierzbicka ćwiczy jogę, pojawił się też nowy trend, w którym artyści przysyłają sobie paczkami prezenty. Ralph Kamiński w swoich mediach społecznościowych opowiada o prezencie muzycznym od Bovskiej. Weronika Rosati spaceruje po mieszkaniu z córką Rosalie.

Gwiazdy włączają się także w czytanie książek online. Bajki w mediach społecznościowych czytają m.in. Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Chylińska, na spotkania z ulubionymi pisarzami możemy spotkać się w ich transmisjach na żywo. W sieci nie brakuje też e-koncertów. Słuchajcie Czwórki po godzinie 17.00, gdzie sprawdzamy dla was co słychać u celebrytów i gwiazd.

***

Tytuł audycji: TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Data emisji: 7.05.2020

Godzina emisji: 17.15

ac

Czytaj także

Internetowy taniec przypomni, jak poprawnie myć ręce

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2020 09:04
Na TikToku pojawił się taniec inspirowany koronawirusem. Internetowy challange ma przypominać o tym, w jaki sposób poprawne myć ręce. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koronawirus. Czy jesteśmy solidarni w czasach kryzysu?

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2020 15:05
Według naszej dzisiejszej wiedzy Włosi dość późno zareagowali na zagrożenie. Podeszli także do koronawirusa bardzo niefrasobliwie. Gdy zamknięto szkoły i uczelnie, młodzi ludzie przenieśli się do knajp i kawiarni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego wierzymy w teorie spiskowe?

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2020 18:58
Niektórzy mają do nich skłonność bez względu na czasy i okoliczności. Nieufność mają zakodowaną w sposobie myślenia. W sytuacji, której nie jesteśmy w stanie kontrolować, nasza podejrzliwość i skłonność do katastroficznego myślenia wzrastają. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Student w czasie epidemii. Jak sobie radzi?

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2020 07:32
W Polsce uczy się ponad milion studentów. Na czas pandemii zajęcia zostały przeniesione do trybu zdalnego, inne zawieszone. Niezależne Zrzeszenie Studentów przygotowało raport dot. sytuacji studentów w czasie epidemii koronawirusa. Sprawdziliśmy, z czym żacy mają problemy.
rozwiń zwiń