Czeluść Festiwal. "To będzie najmocniejsza odsłona"

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 11:00
30 i 31 lipca pod patronatem Czwórki w Krakowie odbędzie się kolejna odsłona festiwalu Czeluść. - Zrobiliśmy wszystko, żeby była to najmocniejsza i najlepiej zorganizowana odsłona tej imprezy. W czasach pandemii nasi bywalcy na to po prostu zasłużyli - mówi Jan KOSA Kosiński.
Czeluść
CzeluśćFoto: mat. pras.

Posłuchaj
11:56 CZWORKA Pierwsze slysze - czelusc 21.07.2021.mp3 Kosa o tegorocznej odsłonie festiwalu Czeluść (Pierwsze słyszę/Czwórka) 

Na scenie bitowej widać dziś tranzyt z mroku w stronę przyjemności brzmienia. Przez to coraz więcej osób słucha takiej muzyki Jan KOSA Kosiński

Czeluść Festiwal to coroczne, miejskie wydarzenie muzyczne odbywające się w okresie letnim w Krakowie. CF2021 łączy w sobie muzykę bassową z nową falą hip-hopu. Na tegoroczny line-up składać się będą występy znanych raperów z Polski oraz ciężkie i mroczne sety znanych producentów muzyki, którą od pięciu lat swoimi składankami promuje kolektyw. - Na scenie Czeluść będzie dominować instrumentalna elektronika. Jak zwykle skupiliśmy się na rodzimym podwórku i na reprezentantach polskiego wave'u i muzyki bitowej, ale zagra u nas także gość z zagranicy - opowiada KOSA.

Czeluść Festiwal - LINE-UP >>>

Wśród "wschodzących" gwiazd będzie Zdechły Osa. Zabukowaliśmy go, zanim jeszcze ktokolwiek o nim słyszał Jan KOSA Kosiński

Na scenie SneakerStudio pojawią się najciekawsze postaci niezależnego hip-hopu. - Zagrają artyści, których słuchamy na co dzień, oraz twórcy, którzy wbili się na scenę wybitnymi numerami - przyznaje rozmówca Kamila Jasieńskiego. - Dla mnie w tym gronie jest Bażant, debiutant, którego koniecznie chcieliśmy pokazać szerszej publiczności. Wystąpią także m.in. Hewra, Malik Montana i Kaz Bałagane. 

Posłuchaj także:

Czwarta odsłona festiwalu odbędzie się w przestrzeni Klubu HOL w dniach 30 i 31 lipca 2021 roku. - Klub mieści się w legendarnym już budynku krakowskiego Hotelu Forum, w sali żyrandolowej, czyli w olbrzymiej hali konferencyjnej. To mocny punkt w historii miasta, więc festiwalowicze będą mieli okazję nie tylko posłuchać muzyki, ale też zapoznać się z samym miejscem - mówi gość Czwórki.

AETHERBOY1 - PULL UP (from CZELUŚĆ #6 compilation) / CZELUŚĆ

Na relację z festiwalu Czeluść zapraszamy do Czwórki w sobotę (31.07), o godz. 21.00.  

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CZELUŚĆ (@czelusc)

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Gość: Jan KOSA Kosiński (Czeluść Festiwal)

Data emisji: 21.07.2021

Godzina emisji: 8.15

kul

Czytaj także

Don Poldon: moja twarz nie wzbogaca mojej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2019 13:40
- Pierwsza płyta, którą wydałem, nie jest tak naprawdę płytą. "Vagabundus" to kompliacja moich utworów, którą przygotowałem na prośbę słuchaczy - mówi Don Poldon. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

RAU: "Mieszane uczucia" to mój "Dzień świra"

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2021 10:50
Najpierw była "Konkretna rozrywka", potem "Mistrz sztuki", teraz przyszła pora na "Mieszane uczucia". - To muzyczny "Dzień świra". Być może najbardziej osobisty i dopracowany produkt w mojej tak zwanej karierze - mówi RAU.
rozwiń zwiń