Miłość z serwisu

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2013 08:36
Miłość uszyta na miarę - czyli o serwisach randkowych opartych na testach dopasowania partnerskiego . O algorytmach miłości i psychologicznych aspektach, dobierania się w pary porozmawiamy z psycholożka Agatą Wilską .
Związki Polek z muzułmanami wciąż budzą kontrowersje
Związki Polek z muzułmanami wciąż budzą kontrowersjeFoto: Glow Images/East News

W ostatnim tygodniu września na całym świecie obchodzony jest Tydzień Singli. Czy to święto przyjęło się w Polsce, czy polscy single celebrują to wydarzenie i czy u nas jeszcze ktoś chce być singlem? - zapytamy Ewę Sapieję z serwisu SympatiaPlus.pl
Zapraszamy do słuchania audycji "Na cztery ręce" w poniedziałek, 30 września, od 23.00 do 1.00 w nocy.
W audycji nie zabraknie też reportażu - tym razem, tuż przed 1.00 zapraszamy na "Singla w związku" Jana Kasi. Bohaterami opowieści jest para młodych ludzi, którzy z różnych względów boją się zostać rodzicami. Ich model patrzenia na świat doskonale opisuje określenie - "singiel w związku". Z ich opowieści wynika również to, że coraz więcej młodych ludzi w Polsce w ten sposób myśli o byciu rodzicem.
Zapraszamy

Czytaj także

Skończył się czas internetowych hejterów?

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 17:00
Najwyższy Sąd Administracyjny niedawno orzekł, że w ramach istniejącego prawa można domagać się ujawnienia danych, jakie zgromadził administrator serwisu internetowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie wstydź się mówić o wstydzie

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2013 13:00
- Wstydzimy się za samych siebie, ale zdarza się, że czujemy się zażenowani słowami lub czynami innych - mówi psycholog Piotr Mosak. - Wynika to z tożsamości, które przyjmujemy, bo każdy z nas ma ich wiele.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strptiz na wideoczacie? Dla nastolatka to łatwe pieniądze i wielkie zagrożenie

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 15:50
Rozmowa na czacie to już za mało. Dzisiejsze nastolatki coraz chętniej prezentują w sieci swoje wdzięki, także w trakcie rozbieranych sesji on-line. Część z nich robi to wyłącznie dla pieniędzy i bez względu na konsekwencje w przyszłości.
rozwiń zwiń