Luz i eksperyment - urządzanie wnętrz powinno być zabawą

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2017 10:21
Jak połączyć oldschool z nowoczesnością, jak stworzyć oryginalne, nieszablonowe wnętrze, jak uniknąć nudy w swoich czterech kątach? Na ten temat rozmawialiśmy z Kasią Sojką autorką bloga piatypokoj.pl.
Audio
  • Kasia Sojka autorka bloga piatypokoj.pl opowiada o inspiracjach w designie (Najlepszy dzień tygodnia/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Photographee.eu

Autorka bloga piatypokoj.pl przyznaje, że nie lubi krytykować stylu innych. Na łamach swojego bloga, który dla wielu internautów jest wyznacznikiem dobrego stylu opowiada o tym, co ją inspiruje i na co warto zwrócić uwagę przy wyborze dodatków do dekoracji wnętrz. - Nie lubię mówić o tym, co mnie w wystroju wnętrz denerwuje. Wolę skupiać się na tym, co jest fajne i co warto podkreślać - mówiła na antenie radiowej Czwórki.

Styl blogerki jest wypadkową inspiracji czerpiących z boho, retro i nowoczesności, wypracowywanym przez lata - Przestałam traktować urządzanie wnętrz śmiertelnie poważnie. Zaczęłam to traktować jako zabawę, która przynosi mi dużo przyjemności i frajdy. Do tego zachęcam moich czytelników - mówiła.

Kasia Sojka Swoich porad nie kieruję do ludzi, którzy chcieliby urządzić wnętrze od początku do końca, "raz, a dobrze" - to nie jest moja bajka. Luz, eksperymentowanie, pozwolenie sobie na porażki, ponieważ eksperyment z założenia jest czymś, co może się powieść, ale nie musi

Jak korzystać z inspiracji, żeby wzbogaciły nasze wnętrze? Blogerka przyznaje, że nie ma na to rady - Występuje tutaj syndrom inżyniera Mamonia - rzecz zobaczona kilkaset razy siłą rzeczy zaczyna nam się podobać i chciałabym ją też widzieć u siebie, co oczywiście nie zawsze się sprawdza - przyznała.

Chcesz przeprowadzić remont i nie wiesz od czego zacząć? Gdzie szukać inspiracji i jak mądrze z nich korzystać? O tym w nagraniu audycji.


Kasią Sojka autorka bloga piatypokoj.pl Kasią Sojka autorka bloga piatypokoj.pl

***

Tytuł audycji: Najlepszy dzień tygodnia

Prowadzą: Kamila Dębczak i Kuba Marcinowicz

Gość: Kasia Sojka autorka bloga piatypokoj.pl

Data emisji: 13.10.2017

Godzina emisji: 8.15

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Renowacja mebli - sprawdź, jak zacząć

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2017 13:04
Jak przekonywała blogerka Małgorzata Budzich, odnawianie mebli warto zacząć od… zarezerwowania czasu. Najlepiej przynajmniej całego weekendu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kupujesz mieszkanie? Sprawdź, na co zwrócić uwagę

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2017 16:03
Jaka jest wysokość mieszkania, którędy przebiegają przewody elektryczne, instalacje wodne, od której strony usytułowane są okna, i które ściany są nośne, a które w każdej chwili będziemy mogli "przesunąć" - jeśli chcesz kupić mieszkanie, powinieneś zwrócić uwagę na te właśnie elementy. Ale nie tylko.
rozwiń zwiń