Nadruki na torby i koszulki. W domu najłatwiej

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 11:00
By wykonać oryginalny nadruk na koszulkę, poduszkę czy torbę wcale nie musimy zgłaszać się do profesjonalistów. Wszystko możemy wykonać w domu.
Audio
  • Patrycja Stelmasiak opowiada jak, krok po kroku, wykonać torbę z nadrukiem (Najlepszy dzień tygodnia/Czwórka)
Patrycja Stelmasiak i Kuba Marcinowicz
Patrycja Stelmasiak i Kuba MarcinowiczFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

- Taki nadruk możemy zamówić w drukarni, ale możemy też zrobić go własnoręcznie - mówi Patrycja Stelmasiak, autorka bloga pat-mat.com.pl. - Potrzeba nam jest torba, poduszka czy koszulka, wydruk naszego wzoru z laserowej drukarki, bezbarwny olejek, wacik kosmetyczny i tzw. pocierak - dodaje. 

Wydrukować możemy wszystko co nam się zamarzy, choć Czwórkowy gość poleca by trzymać się koloru czarnego, gdyż olejek może zakłamać inne kolory. Przed wykonaniem odbitki warto sprawdzić skład materiału, na którym chcemy mieć daną grafikę, ważne by nie był on rozciągliwy, bez domieszki elastanu. - Do tego typu odbitek nie nadaje się też zwykły olej czy oliwa, gdyż mają zabarwienie żółte, trudne do sprania - wyjaśnia Patrycja. 

W Czwórkowym studiu gość Kuby Marcinowicza krok po kroku objaśnia, co należy zrobić by mieć piękną torbę z nadrukiem, a także jak utrwalić naszą odbitkę. 

***

Tytuł audycji: Najlepszy dzień tygodnia

Prowadzą: Kuba Marcinowicz

Materiał: Mateusz Kulik

Gość: Patrycja Stelmasiak (autorka bloga PatMat DiY&Wnętrza)

Data emisji: 22.02.2018

Godzina emisji: 8.17

pj/kul

Czytaj także

Architekt wnętrz. "To nie modne kawiarnie, tylko orka w terenie"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2018 17:00
Na widok tragicznie urządzonego biura masz ochotę usiąść i zaprojektować wszystko od nowa? Meblowy chaosu w pokoju powoduje, że zawijasz rękawy i robisz przemeblowanie? Czy to oznacza, że jesteś urodzonym architektem wnętrz?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Olga Idzik: kobiety ubieram, a nie przebieram

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2018 14:40
- W dzisiejszych czasach moda to przede wszystkim biznes, dlatego otwarcie mówię, że jestem projektantem komercyjnym, a przedmiotem mojej działalności jest moda dla mas - mówi Olga Idzik.
rozwiń zwiń