Gargamel żegna wakacje w "Pogłosie"

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2017 17:30
- Na zakończenie wakacji przygotowałem numery od m.in. najbardziej pogodnego artysty, jakiego znam, czyli Big Baby D.R.A.M. - zdradza Jakub Chuptyś, autor "Pogłosu".
Audio
  • Frank Ocean, Calvin Harris i inni. Pożegnanie wakacji w "Pogłosie" (Pogłos/Czwórka)
Zapraszamy do słuchania Pogłosu w każdy piątek - po 16.00
Zapraszamy do słuchania "Pogłosu" w każdy piątek - po 16.00Foto: Czwórka

Czytaj także
pogłos 1200.jpg
Travis Scott w roli głównej, czyli "Pogłos" dedykowany

Zaskoczeniem dla fanów "Pogłosu" może też być obecność w zestawieniu artysty, który w ubiegłym roku znalazł się na pierwszym miejscu na liście najlepiej zarabiających didżejów według magazynu "Forbes". - Calvin Harris jest wielkim fanem hip-hopu, a najlepszym tego dowodem jest jego najnowsza płyta. Harris cofnął się do gitarowych korzeni swojej twórczości , nadał im funkowy twist i zaprosił do udziału same gwiazdy hip-hopowej sceny - wyjaśnia Chuptyś.

W audycji można posłuchać także utworów Franka Oceana oraz artysty, który "łączy karaibskie brzmienie, nostalgię i swój własny styl". O kim mowa?  

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzi: Jakub Chuptyś (Gargamel)

Data emisji: 25.08.2017

Godzina emisji: 16.04

kul/mz

Czytaj także

"Pogłos", który porusza ciało

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2017 18:00
- Za dwa tygodnie w Polsce wystąpi Travis Scott. Koncerty tego amerykańskiego rapera nie tylko są naładowane energią, ale mają też świetny akompaniament legendarnego producenta Mike'a Deana - opowiada Jakub Chuptyś.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Up To Date Festival: zdeptacie sobie podeszwy!

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 12:40
8 i 9 września w Białymstoku odbędzie się Up To Date Festival. - Szukamy ciekawych zjawisk w muzyce elektronicznej i nieoczywistym rapie. Pokazujemy to, co jest świeże, fajne i nowe, ale pamiętamy też o legendach, które nadal potrafią nas zaskoczyć - opowiada Jędrzej Dondziło.
rozwiń zwiń