P.A.F.F. i goście - koncert na żywo w audycji Gargamela "Pogłos"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 13:35
W czwartek 7 grudnia w czwórkowym studiu pojawili się P.A.F.F. oraz artyści, którzy wystąpili na jego najnowszym albumie "Fala", m.in. Tede, Duże Pe czy Bosski. Muzycy zagrali koncert w audycji "Pogłos" po godz. 19.00.
Audio
  • P.A.F.F. i goście na koncercie w Czwórce (Pogłos)
P.A.F.F. i goście na koncercie w Czwórce (Pogłos)
P.A.F.F. i goście na koncercie w Czwórce (Pogłos)Foto: czwórka

lipali koncerty 1200 500.jpg
Zobacz więcej - Koncerty Czwórki <<<

P.A.F.F., czyli Paweł Kasperski to ceniony wrocławski producent muzyczny, który jesienią tego roku wydał swój debiutancki album "Fala". Do współpracy przy nim zaprosił czołówkę polskich raperów, w tym Tedego, Dużego Pe, Palucha, czy duet Dwa Sławy. Nagrany materiał z pogranicza elektroniki, hip-hopu, dancehallu i popu okazał się prawdziwą rewolucją muzyczną, a premiera albumu odbiła się głośnym echem w całej Polsce.

W czwartek 7 grudnia P.A.F.F. zagrał koncert w audycji Jakuba Chuptysia (Gargamela) - "Pogłos". Na czwórkowej scenie pojawili się również artyści, których można usłyszeć na płycie, w tym Duże Pe, Bosski, Abel, Lanberry, czy sam gospodarz programu - Gargamel.

"Pogłos" to autorska audycja Jakuba Chuptysia - producenta muzycznego oraz vlogera znanego publiczności Youtube’a jako Gargamel (Grgml). W programie dzieli się swoimi inspiracjami muzycznymi oraz prezentuje najświeższe brzmienia zza Oceanu – zarówno doświadczonych muzyków, jak i początkujących, związanych z serwisem Soundcloud.

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzi: Jakub Chuptyś (Gargamel)

Data emisji: 8.12.2017

Godzina emisji: 19.04

mat. pras./kd/ac

Czytaj także

RAUtorska RAUdycja RAUdiowa w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 12:36
Do zespołu Czwórki dołącza RAU, muzyk znany z nietuzinkowych produkcji na pograniczu elektroniki i hip-hop’u. Od 4 października będzie można słuchać jego autorskiej "RAUdycji", czyli "wszystkiego, co chcielibyście usłyszeć od RAU, a boicie się zapytać".
rozwiń zwiń
Czytaj także

MC Silk vs Lem "Ostatni z nas" - TELEDYSK

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2017 19:00
Do sieci trafił właśnie teledysk do utworu MC Silka "Ostatni z nas", będący częścią projektu stworzonego we współpracy z Radiową Czwórką oraz Filmoteką Narodową - Instytutem Audiowizualnym. "MC Silk vs Lem" to wielopoziomowe przedsięwzięcie, będące interpretacją wizji przyszłości Stanisława Lema.
rozwiń zwiń