RAUtorska RAUdycja RAUdiowa w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2017 12:36
Do zespołu Czwórki dołącza RAU, muzyk znany z nietuzinkowych produkcji na pograniczu elektroniki i hip-hop’u. Od 4 października będzie można słuchać jego autorskiej "RAUdycji", czyli "wszystkiego, co chcielibyście usłyszeć od RAU, a boicie się zapytać".
RAUdycję poprowadzi oczywiście Tomasz RAU Rałowski
"RAUdycję" poprowadzi oczywiście Tomasz "RAU" RałowskiFoto: mat. pras./Czwórka

Po pamiętnym występie RAU na Czwartej Scenie Czwórki podczas wrześniowego Up To Date Festival w Białymstoku przyszła pora na kolejny wspólny projekt. Od 4 października radiowa Czwórka zaprasza do słuchania nowego programu prowadzonego przez Tomasza Rałowskiego - RAU.

"RAUdycja" to idealna propozycja dla ludzi, którzy szukają w muzyce świeżych brzmień, nowych inspiracji i dźwięków. Prowadzący – znany z niekonwencjonalnego stylu swoich produkcji i kąśliwego, autoironicznego humoru – będzie dzielić się na antenie muzycznymi fascynacjami, "gorącymi" odkryciami, własnymi premierami, luźnymi spostrzeżeniami na aktualne tematy ze świata, które będą przeplatane momentami poważnej refleksji. W programie nie zabraknie rozmów z gośćmi, którzy opowiedzą o kulisach produkcji muzycznych z branży. A wszystko to przy akompaniamencie elektroniki, hip-hopu i mroku.

RAU – producent muzyczny, wokalista, raper. Muzyką zajmuje się od 15 lat. Współpracował z takimi artystami jak Ten Typ Mes, Eldo, Onar, czy Natalia Nykiel. Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem, odbiegającym od klasycznych rozwiązań. Jak sam mówi – idzie swoją ścieżką.

***

Czwórka zaprasza do słuchania audycji w każdą środę, od 4 października po godz. 19.00 na stronie www.czworka.online, poprzez aplikację Player Polskie Radio i w systemie cyfrowym DAB+.

mat./ pras./kd

Czytaj także

Onar: "Zachrypnięte gardło" to nie jest pogoń za fejmem

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2016 12:00
- Śledzę, patrzę , słucham co dzieje się na scenach polski, ale także Niemiec czy USA. Ale nie mam zajawki na to, by kopiować zagraniczne pomysły. Jestem trochę oldschoolowcem - opowiadał Onar w rozmowie z Numerem Razem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Halama kontra Bonus BGC

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2017 10:33
W kolejnej odsłonie cyklu "Rap na serio" Grzegorz Halama zmierzył się m.in. z utworem "Na łazarskim rejonie", wykonywanym przez Bonusa BGC.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lil Peep kontra "nowy 2Pac" - kogo warto posłuchać?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2017 15:01
Oto najciekawsze koncerty hip-hopowe tej jesieni według Czwórki: prawdziwy gangster, bożyszcze nastolatek, najsłynniejszy sad boy i wiele innych zaskakujących postaci.
rozwiń zwiń