Up To Date Festival - energetyczny set Eltrona Johna

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2017 14:29
Taki świat dźwięków dance, jak mówi artysta, to świetna okazja do "potupania nogą". Zapraszamy do wysłuchania nagrania seta, który na białostockim Up To Date Festival wykonał Eltron John.
Audio
  • Eltron John i jego set na Czwartej Scenie Czwórki podczas Up To Date Festiwal 2017 (Czwarta Scena Czwórki)
Eltron John w koncertowym studiu Czwórki
Eltron John w koncertowym studiu CzwórkiFoto: Czwórka
Rosalie 1200.jpg
Up To Date Festiwal. Rosalie. na scenie Czwórki
Didżej, producent i muzyczny wyznawca o niespożytych siłach i bezkompromisowym podejściu do fachu. Jedna z bardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzyki tanecznej. Miłośnik i kolekcjoner winylu, gra głęboką, często surową, ale zawsze przepojoną uczuciem muzykę, której korzenie leżą w soulu, disco, psychodelii oraz dubie, a której owoce można znaleźć pośród tego, co zwyczajowo nazywa się house i techno.
Eltron ma za sobą przeszło 10 lat występów w w całej Polsce i Europie. Co zaprazentował podczas Up To Date Festival 2017 na Czwartej Scenie Czwórki? Zapraszamy do słuchania seta jego autorstwa.
adi nowak 1200.jpg
Up To Date Festival. Dystans i kreatywność Adiego Nowaka
***

Tytuł audycji: Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Data emisji: 09.09.2017

Godzina emisji: 00.08

kd

Czytaj także

Das Moon: "Dead" w tytule to może być nowy początek

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 09:05
8 kwietnia ukaże się trzeci studyjny album warszawskiego trio zatytułowany "Dead". W audycji przedpremierowo prezentujemy utwory z tej płyty, a muzycy opowiadają m.in. o tym, jak pozbawili gitary rockowego charakteru i dlaczego tytuł płyty to dla nich nowy początek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jacek Sienkiewicz: w pokoleniowym loopie sięgamy do korzeni muzyki tanecznej

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2017 14:50
- W 1994 roku po raz pierwszy pojechałem do Berlina, żeby kupić płyty winylowe. Później grałem je na imprezach, m.in. w Białymstoku - wspomina Jacek Sienkiewicz, jeden z artystów, którzy na festiwalu Up To Date wystąpi na scenie Technosoul.
rozwiń zwiń