Oskar Speek za deckami Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2021 08:10
Gościem kolejnej odsłony audycji będzie Oskar Speek - przesiąknięty groovem od najmłodszych lat, działalność DJ-ską rozpoczynał w niezależnych rozgłośniach radiowych w Szczecinie i duńskim Aarhus. 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/welcomia

Aktualnie Oskar Speek w ramach kolektywu Local Disco Allnighter animuje szczecińską scenę klubową cyklem imprez z udziałem rodzimych artystów. W selekcji jego płyt można zasłyszeć szerokie spektrum gatunków - od jazzu przez skoczne disco po house i techno z dubowym sznytem.


Sprawdź także
eltron john 1200.jpg
Brudne melodie z winyli od Eltrona

Zobacz także:

Zainspirowany korzeniami, nie stroni od cięższych brzmień z podwórek Detroit i Chicago. W czerwcu ukazał się jego remiks, właśnie z chicagowskim vibem, w ramach winylowego wydawnictwa Sampler Vol. 8 z oficyny The Very Polish Cut-Outs.

 

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12”/h" we wtorek (27.07) o godz. 19.05 zaprasza Norbert "Bert" Borzym.

mat.pras/aw


Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna

Czytaj także

Didżeje przed mikrofonem. Kraft, Przeździecki, Sojka o radiowym debiucie

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2021 09:20
- Chodzi właściwie o to samo - żeby grać muzykę. Ale inaczej robi się to w klubie, a inaczej w radiowym studiu. W audycjach pozwalamy sobie na większy egoizm - śmieją się Anja Kraft, Jurek Przeździecki i Kuba Sojka - muzyczni rezydenci Czwórki. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Django Django znów błyszczą w ciemności

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2021 10:00
Kiedy debiutowali w 2012 roku "The Guardian" określił ich jako "zdolnych do tworzenia muzyki brzmiącej blisko perfekcji". Od tego czasu minęło dziewięć lat i trzy płyty. 30 stycznia ukazał się najnowszy album zespołu Django Django - "Glowing In The Dark".
rozwiń zwiń