12"/h: winylowa kolekcja 2loopa

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2022 20:50
W kolejnej odsłonie audycji, której pomysłodawcą jest DJ Bert, wystąpił 2loop - reprezentant śląskiej sceny klubowej.
2loop
2loopFoto: butlon.blogspot.com

Dla 2loopa wszystko zaczęło się dawno temu na emigracji, a tak naprawdę jeszcze w Polsce, kiedy INQbator i Kanty Klub przecierały pierwsze szlaki muzyki klubowej na Śląsku. 2loop był stałym bywalcem na imprezach techno i pierwszych imprezach house - i jak mówi - do dziś wspomina te piękne czasy. 

Trochę później, podczas pobytu w Londynie, 2loop zaczął kolekcjonować pierwsze vinyle. Nieustająca miłość do housowych brzmień zaowocowała trwającą już ponad dwie dekady podróżą DJ-ską, w której znaczącymi etapami były lata starego i nowego INQbbatora, wodzisławskiej Machiny i londyńskiego Telegrafu. 2loop jest także członkiem śląskich kolektywów Hypnotizing Freaks i United Bad Flow, z którymi organizuje i grywa imprezy do dzisiaj. W 2016 r. wraz z dr Groove i K.Andym stworzył i rozpoczął serię imprez Discoteque, która do dzisiaj wypełnia klubowe parkiety śląska i okolic. 2loop kocha i gra house, od disco, funky, vocal, po deepowe i tech house-owe klimaty. Występował z wieloma i pewnie jeszcze z kilkoma zagra. Inspiracje i energię czerpie od mniej lub bardziej znanych producentów, a także od członków całej rodziny klubowej i house’owej. For the love of house, for the love of beats, for the love of dance.

Dyktando/Brutaż @ 12"/h [CZWÓRKA DJ VINYL SET]

Posłuchaj
55:18 2022_03_08 19_04_09_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 12 cali na godzinę - 12”/h 8 marca godz. 19:04

 

***

"12 cali na godzinę", czyli "12"/h" to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt.  Polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość:  2loop

Data emisji: 08.03.2022

Godzina: 19.03

Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

kul/aw

Czytaj także

Coals: "Tamagotchi" to muzyka tła, "Rewal" jest do śpiewania

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2022 15:50
- Nadal jesteśmy między offem a mainstreamem, ale otworzyły się przed nami drzwi, dzięki którym może uda nam się wypłynąć na szersze wody - zapowiada duet Coals. Nowa EP-ka zespołu nosi tytuł "Rewal" i jest dostępna w wersji cyfrowej.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyka z Ukrainy. Alyona Alyona, Kalush, Koloah

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2022 06:20
Patryk Grabowski zaprosił w kolejną podróż po nowych brzmieniach ukraińskiej muzyki. Tym razem skupił się na scenie elektronicznej i rapowej. 
rozwiń zwiń