Afterossi - DJ-ski duet w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2023 13:26
Afterossi to duet DJ-ski, który swoją przygodę rozpoczął w trudnych czasach pandemii w 2020 roku. Ich gatunek to melodic house & techno. W Czwórce poznajcie ich rytmy!
Afterossi specjalizując się w gatunku melodic house  techno.
Afterossi specjalizując się w gatunku melodic house & techno.Foto: mat.pras.

Afterossi odkrywszy, że mają niezwykłą muzyczną chemię, postanowili połączyć siły i zaoferować słuchaczom niezapomniane doświadczenia na parkiecie. Specjalizując się w gatunku Melodic House & Techno, w ich setach można usłyszeć utwory pochodzące z renomowanych wytwórni jak Afterlife, Innervisions, Siamese, Habitat, Kompakt, czy Stil Vor Talent. Sandro i Wiktor nie ograniczają się jednak tylko do mainstreamu - z pasją odkrywają i prezentują również mniej znane utwory i artystów.

Związani są z inicjatywą Techno der Visionaere. Duet Afterossi aktywnie uczestniczy w społeczności miłośników muzyki elektronicznej. Ta współpraca pozwala im na bieżąco komunikować się z publicznością i dostarczać relacje oraz ujęcia z różnych wydarzeń muzycznych.

W swojej karierze mieli już okazję dzielić scenę z takimi gwiazdami jak Adriatique i Yotto, ale to w formule "All Night Long" czują się jak ryby w wodzie. Umożliwia im to zbudowanie długiej, muzycznej podróży, która przechodzi przez różne, często mniej oczywiste gatunki, zachowując jednocześnie spójność i głębokość ich artystycznej wizji. 


***

12 cali na godzinę, czyli 12”/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser. Znany niegdyś z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe EP-ki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs. Bert jest też współautorem kompilacji Echo Wielkiej Płyty, na której znalazła się polska elektronika z lat 80. W programie polecamy też sety DJ-skie, które można usłyszeć na żywo na antenie Czwórki.

Posłuchaj też:

***

Na audycję z cyklu "12"/h - 12 cali na godzinę" zapraszamy w każdy czwartek o godz. 19.00.

Czytaj także

Duszne Granie: w szczycie imprezy stajemy się jednością

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2023 15:30
- Jesteśmy cyfrowymi didżejami. Wiemy, że umiejętności techniczne są ważne, ale chyba najbardziej liczy się dla nas "czucie parkietu" oraz świadomość tego, w jakim klubie gramy i dla kogo – mówią członkowie poznańskiego duetu Duszne Granie.    
rozwiń zwiń
Czytaj także

Vitcat i Truant w formule B2B: dla nas są to wyścigi

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2023 13:30
Vitcat, czyli Magda Witak, oraz Patryk Szulc, znany jako Truant, połączyli siły za konsoletą i grają B2B. To niezwykle popularna na świecie formuła występu, w której biorą udział najważniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej - DJ Tennis, Ricardo Villalobos, Ben Clock, Luciano i Dixon.
rozwiń zwiń
Czytaj także

DJ Leon i tajemnice Audioriver 2023. Co wydarzy się w tym roku?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2023 13:14
Moderat, czyli trio Sascha Ring aka Apparat oraz Gernot Bronsert i Sebastian Szary, a także Chris Jaxx, Grażyna Biedroń, Seb Skalski czy Hedonist - to tylko niektórzy artyści, jakich usłyszymy podczas tegorocznej odsłony Audioriver. - W tym roku uczestników czeka sporo niespodzianek - zapowiadał DJ Leon, promotor festiwalu.
rozwiń zwiń