12 cali na godzinę - sety na żywo przez cały grudzień

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 15:20
Zapraszamy na grudniowe odsłony audycji "12''/h", a w nich sety DJ-skie na żywo zagrają NIKO, DeepStation, Ros i Seb Skalski.
12 cali na godzinę
12 cali na godzinęFoto: mat. pras.

up to date bert 1200.jpg
Bert - dwie godziny tanecznych rytmów na Up To Date Festival

NIKO zaczynał od grania breakbeatu, disco, funku i hip hopu. Obecnie jego sety to eklektyczna mieszanka wszystkiego co dobre w szeroko pojętej muzyce klubowej. NIKO jest także producentem - wydał dwie EP-ki, wiele singli i remiksów - jeden z nich to "Sródmieście Południowe" grupy ZIP Skład. Remiks został wydany na podwójnej kompilacji CD pt. "Niewidzialna Nerka". Na swojego autorskiego seta zaprosi Was 5 grudnia.

Zaś DeepStation to warszawski duet, który tworzą Kamilescu i Priviet, i który działa od na scenie klubowej od 3 lat. Kariera DeepStation zaczęła się od audycji radiowej, która z chęci bliskości z odbiorcami przeobraziła się w muzyczne spotkania. Ich muzyka to "płytowy storytelling" oraz bezkompromisowy deep o minimalistycznym szkielecie. "Dla nas normalne to co dla innych dziwne" - mówią. Ich seta usłyszycie już 12 grudnia.

Groh - założyciel U Know Me Records, JuNouMi i Funky Mamas&Papas Recordings. Promotor ciekawej muzyki, który gra tylko z winyli. O sobie mówi, że jest już dinozaurem na polskiej scenie klubowej. Prawdopodobnie wydał więcej winyli niż cała reszta Polski razem wzięta.​

Seb Skalski to już człowiek - legenda. Jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów, producentów i kompozytorów. Laureat Fryderyka -  znany jest także jako Deeplomatik, Jamajski Spekulant i Cool Daddy. Jego produkcje ukazują się nakładem najlepszych house'owych wytwórni na świecie (m.in. King Street Music, Salted Music, Nurvous, Hed Kandi, Purple Music). Na ostatni w tym roku set DJ-ski zaprosimy Was 26 grudnia.

***

Na audycję "12 cali na godzinę" zapraszamy w każdy wtorek, po godz. 12.00. Program prowadzi Norbert "Bert" Borzym.

mat. pras./kd


Czytaj także

Jurek Przeździecki - dźwięki absolutne na Up To Date Festival 2017

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2017 09:57
 Analogowo na Czwartej Scenie Czwórki podczas Up To Date Festival zagrał po północy Jurek Przeździecki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Min T o "Assemblage": wszystko zorganizowałam sama

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 13:04
- Wybrałam muzykę elektroniczą, bo tu łatwo wszystko samemu zorganizować. Chciałam stworzyć własne utwory, z własnymi aranżami, dlatego uznałam, że komputer i odpowiednie programy muzyczne z klawiaturą midi to najlepsze narzędzia - mówiła Martyna "Min T" Kubicz.
rozwiń zwiń