"12 cali na godzinę". W Czwórce zagra Vitcat

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2022 14:20
Warszawska didżejka w swoich setach przedstawia własną definicję muzyki: od szybkiego groove’u po trance i techno.
Vitcat
VitcatFoto: mat. promocyjne

Vitcat przygodę z DJ-ką zaczęła pod koniec 2018 roku, podczas udziału w Smolna Academy. Swój pierwszy występ przed większą publicznością zaliczyła podczas afteru po Festiwalu Revive. Miała okazję grać na festiwalu Wisłoujście, GetMeHigh na Świeżym w Rzeszowie. Grała w największych klubach w Polsce takich jak Transformator, Tama, Sfinks700, Prozak 2.0, Luzztro, Patio Protokultura, Smolna czy Iskra Pole Mokotowskie oraz w sezonowych letnich miejscówkach Nowa Rezydencja, Plener i Woda Beach Bar. Supportowała takich artystów jak Kobosil, VTSS, Hadone, Somewhen, Answer Code Request, Reinier Zonneveld, Blawan, Rebekah, Klangkuestler, Stef Mendesidis, Blawan, Introversion, Inhalt der Nacht, Norman Nodge czy Yotam Anvii.

12 cali na godzinę, czyli 12''/h to audycja, w której występują najlepsi polscy DJ-e, a wśród gości znajdują się kolekcjonerzy, muzycy i wielbiciele czarnych płyt. Pomysłodawcą audycji jest DJ Bert, czyli Norbert Borzym - dziennikarz muzyczny, producent i remikser, znany niegdyś  z projektu Boogie Mafia. Pod szyldem Holiday 80 wydał dwie winylowe epki dla amerykańskiej wytwórni Whiskey Disco. Obecnie związany z wytwórnią The Very Polish Cut Outs.

12 cali na godzinę: SETY DIDŻEJSKIE W CZWÓRCE

Na co dzień usłyszeć go można w duecie Last Robots - nie tylko w klubach, ale także na bardzo znanych festiwalach. Dzielili scenę z około setką wykonawców zagranicznych. Wśród nich znaleźli się m.in.: Annie Mac, 2Many Dj's, Jacques Lu Count, Vitalic, Marshall Jefferson, Booka Shade, Felix Da Housecat, Oliver Huntemann, Cassius czy Krystal Klear. Duet wielokrotnie występował na Openerze, Audioriver - wydarzeniu pod patronatem Czwórki, czy Coke Live.

***

Na audycję z cyklu "12 cali na godzinę - 12"/h" zapraszamy we wtorek (30.08) o godz. 19.05. Program poprowadzi Norbert "Bert" Borzym.

Czytaj także

Up To Date 2022 - instrukcja obsługi festiwalu

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2022 12:00
Tym razem białostocka ekipa w składzie Czaro, Zbycho and Diteko przybliżyła muzykę artystów tegorocznej edycji Up To Date Festival i opowiedziała, na których scenach będzie można ich usłyszeć.
rozwiń zwiń
Czytaj także

La Giang, We Draw A, Beskres i Kamp!, Punkty wspólne Radka Krzyżanowskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2022 12:13
- Jestem wielkim pasjonatem muzyki i produkcji muzycznej. I niezależnie od tego, do którego punktu dojdę, zawsze będę wracać do momentu, kiedy odkryłem pierwotną radość z jej tworzenia – opowiada muzyk, kompozytor i producent Radek Krzyżanowski.
rozwiń zwiń