X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spektakularne, ekstremalne show w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 20:33
21 czerwca na Arenie Lublin epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i muzyki zespołu Queen show przybywa do Polski! Sound of Gravity to spektakularne pokazy sportów ekstremalnych w najlepszym, światowym wydaniu! Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!
Sound of Gravity -wizualizacja-stadionu
Sound of Gravity -wizualizacja-stadionuFoto: mat. pras.

Zobaczysz m.in. FREESTYLE MOTOCROSS czyli najniebezpieczniejsze ewolucje świata na motocyklach crossowych w wykonaniu mistrzów świata jak: Dany Torres (Hiszpania), Rob Adelberg (Australia), Luc Ackerman (Niemcy), Filip Podmol (Czechy). Będzie to jedyna okazja aby zobaczyć tych zawodników w Polsce! Do tego dirt jumping czyli ekstremalne skoki na rowerach MTB, BMX, rolkach, hulajnodze!

Arena Lublin, 21-czerwca, tylko ten jeden raz,  zostanie opanowana przez największe światowe gwiazdy sportów ekstremalnych! Z pewnością zobaczymy sławne: Kiss of Death, Superman czy Backflip Tsunami!   

Lubelskie Sound of Gravity to nie tylko pokaz na stadionie! Dla posiadaczy biletów przygotowane zostaną specjalne atrakcje w ekstremalnym, przystadionowym miasteczku festiwalowym!    Największą z nich będą przejażdżki samochodami driftowymi na specjalnie zaaranżowanym z tej okazji torze, pit bike, spotkania z zawodnikami, strefa chilloutu!

Plan wydarzenia:

12:00 otwarcie ekstremalnego miasteczka festiwalowego przed stadionem

12:00 Drift Taxi przed stadionem

17:00 rozpoczęcie Pit Party

18:00 otwarcie bram stadionu

19:00 pokazy SOUND OF GRAVITY

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: rower Lublin