Brelok Banked Slalom 2022. Jesteśmy na Czarnym Groniu

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2022 12:13
Brelok Banked Slalom, to zawody snowboardowe, podczas których w luźniej i przyjacielskiej atmosferze zawodnicy ścigają się po torze pełnym band, muld i innych przeszkód. Czwórka objęła to wydarzenie swoim patronatem.
Brelok Banked Slalom 2022 - tak się bawimy
Brelok Banked Slalom 2022 - tak się bawimy Foto: Anna Grzelka/mat.pras.

Trwa kolejna odsłona największych zawodów snowboardowych w naszym kraju, czyli "Brelok Banked Slalom" w Czarnym Groniu. - Czarny Groń to z pewnością najlepsza miejscówka na takie imprezy w Polsce - mówił w rozmowie z Czwórką Michał "Brelok" Ligocki, pomysłodawca zawodówPierwszego i drugiego dnia imprezy (12-13.03) na stokach ścigają się amatorzy, juniorzy i dzieci, w szranki stają też najlepsi snowboardziści w naszym kraju. Po raz pierwszy w osobnej kategorii rywalizują ze sobą parasnowboardziści. – Snowboarding jest dla każdego, od najmniejszych dzieci po ich dziadków. To jest fajne, że ta deska i tor po którym się ścigamy nas łączy – mówi Michał "Brelok" Ligocki, pomysłodawca i organizator zawodów.

Choć atmosfera jest luźna i koleżeńska to z pewnością nie pozbawiona ducha rywalizacji. Dlatego na Czarnym Groniu co roku emocję sięgają zenitu. Na zawodach mierzą, się ze sobą amatorzy, dzieci i ich rodzice czy najlepsi snowboarders w naszym kraju, więc śmiało można stwierdzić, że zwycięzca BBS jest najszybszym snowboarderem w Polsce!

Na BBS każdy snowboarder ma super czas na śniegu i możliwość zmierzenia się ze swoimi kolegami, koleżankami czy najlepszymi polskimi snowboarderami. Nie może Was tam zabraknąć. Do wygrania wiele cennych nagród, w tym m.in. nasze legendarne limitowane #bbsdeck czy #sk8dyplom. Będą vouchery na zakupy w sklepie Burton Katowice, loty samolotem od Heli Poland, gogle BOB balance boardy Switch Boards, ubrania Gonga, czy jeszcze wiele innych ciekawych niespodzianek.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki <<<

Wszystko przygotowane jest przez bardzo kreatywnych i precyzyjnych szejperów z Tiger Snowpark - Czarny Groń. Choć hopy i muldy długo były budowane, jak zaznaczał w rozmowie z Czwórką Michał Ligocki, wszystko zostało sprawnie przygotowane i skończone na czas. 

Posłuchaj
06:31 _PR4_AAC 2022_03_11-08-47-02.mp3 Brelok Banked Slalom zbliża się - co będzie się działo - zapowiadamy (Pierwsze słyszę/Czwórka) 

Jak podkreślał Michał "Brelok" Ligocki, wydarzenie odbędzie się w cieniu ukraińskich wydarzeń, więc z pewnością nie będzie tak radosne, jak w ubiegłych latach. Część dochodu z imprezy zostanie przekazana na rzecz Ukrainy, a wszyscy snowboarderzy z tego kraju wezmą udział w wydarzeniu nieodpłatnie. Kolory gadżetów dostępnych podczas zawodów będą nawiązywały do ukraińskich barw. Czwórka do puli tych przedmiotów przekazała piny/znaczki z symbolem zwycięstwa i flagą Ukrainy. 

Zobacz także:

Informacje o wydarzeniach na Czarnym Groniu na bieżąco pojawia się będą na naszej antenie. Zaprosimy m.in. do "Strefy Sportu", a także "Co was kręci" i do Wiadomości Radiowej Czwórki.

***

mat. pras./kd/pj

Czytaj także

Łona i Webber, PRO8L3M na SnowFest 2022. Znamy kolejnych wykonawców!

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2022 12:00
Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta odsłona SnowFest 2022 Powered By Tauron, jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Znamy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w marcu!
rozwiń zwiń