Łona i Webber, PRO8L3M na SnowFest 2022. Znamy kolejnych wykonawców!

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2022 12:00
Wielkimi krokami zbliża się dziewiąta odsłona SnowFest 2022 Powered By Tauron, jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Znamy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w marcu!
PRO8L3M
PRO8L3MFoto: Piotr Pytel/Outrage/mat. prasowe

SnowFest Powered By Tauron odbędzie się w dniach 4 i 5 marca 2022 roku w Szczyrku, gdzie po raz kolejny zimowe sporty oraz starannie wyselekcjonowana muzyka staną się jednością, a całości dopełni niezwykłe multimedialne show, pyszne jedzenie oraz niepowtarzalna atmosfera, która stała się znakiem rozpoznawczym tego zimowego festiwalu! Wydarzenie oczywiście odbędzie się pod patronatem Czwórki!

W pierwszy weekend marca do stolicy Beskidu Śląskiego - Szczyrku zawitają największe nazwiska muzyki elektronicznej jak: legendarni 2manydjs, uwielbiani w kraju nad Wisłą - Metrik i Culture Shock wspólnie z genialnym MC Linguistics na mikrofonie, polska duma narodowa - Catz’n’dogz, a także nazwiska, które rozpalają zmysły wszystkich miłośników hip-hopu: najważniejszy duet ostatnich lat - PRO8L3M, czy liryczni królowie Łona i Webber z zespołem The Pimps.

To nie wszystkie nazwiska i sylwetki artystów, jacy zaszczycą swoją obecność SnowFest Festival 2022, gdyż do składu dołączyli również: Rau Performance, Bitamina, rezydenci festiwalu Ros Addiction i Last Robots, ale także międzynarodowe sławy - Chase & Status, których nowy album ukaże się w maju, więc można spodziewać się przedpremierowo numerów z ich nadchodzącego krążka.

Zobacz więcej:

SnowFest Festival to zróżnicowany i eklektyczny program muzyczny, gdzie także ważny trzon stanowić będzie Strefa Jelenia, którą przejmą rezydenci najlepszych polskich klubów: DJ NOZ, Felipe, 33Szczepan (Gombao33), Spisek Jednego, Punchline, DNTRT, Deyna, a także z występami na żywo pojawią się: CatchUp i Święty Bass (Miły ATZ & Phunkill). Poza programem artystycznym na SnowFest znajdziecie także zawody sportowe z udziałem topowych riderów freeski oraz snowboardzistów.

SnowFet 2022 SnowFet 2022

Pod skocznią Skalite po raz kolejny staną przeszkody, które staną się miejscem ekwibilistrycznych pokazów oraz zawodów sportowych, które z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę - zarówno fanów, jak i samych uczestników. Na koniec ważną informacją powinien być także fakt, że na miejscu czekać będzie specjalny foodmarket, skupiający najważniejszych wystawców gastronomicznych, którzy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień!

Korzystając ze świetnych warunków pogodowych, jakich można spodziewać się w Szczyrku na początku marca, zachęcamy, aby już teraz planować pobyt na miejscu, kupno karnetów w niższych, promocyjnych cenach, a także rezerwować noclegi w zimowej stolicy Polski, aby móc spędzić wyjątkowy czas podczas SnowFest Festival 2022!


Źr. SNowFest Festival

***

mat. pras./kd

Czytaj także

Przejazd przez knajpę - z Czwórką na Czarnym Groniu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 18:00
Wyobrażasz sobie, że rozpędzasz się na nartach lub desce i z impetem wjeżdżasz do góralskiej knajpy pełnej ludzi? Jeśli nie, sprawdź jak śmiałkowie robili to na Czarnym Groniu.
rozwiń zwiń