X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nieprzeciętne rozmowy

08.04.2018
.
.Foto: Shutterstock.com/Nejron Photo
O Audycji

Nieprzeciętne rozmowy

W Nieprzeciętnych Rozmowach MAREK KALISZUK - aktor znany z wielu serialowych ról (M jak miłość, 2XL, Na Wspólnej), na co dzień gra na deskach stołecznego Teatru Capitol, wokalista, zwycięzca programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Z Markiem Kaliszukiem porozmawiamy o jego zawodowej drodze i o tym, dlaczego odnosząc sukcesy w aktorstwie, postanowił zająć się muzyka. Zapytamy go również o blaski i cienie funkcjonowania w show-biznesie, a także o to, skąd czerpie energię i determinację do realizowania swoich planów i spełniania marzeń.

Prowadzący: Misiorek Michał

Goście: Marek Kaliszuk

Data emisji: 08.04.2018

Playlista