"Trzy, Cztery - Gramy!" - DJ-ska kooperacja radiowej Trójki i Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2018 00:00
Za nami się taneczna rozgrzewka z udziałem DJ-ów i dziennikarzy muzycznych Programu III Polskiego Radia i Czwórki. Rozgrzewali atmosferę przed finałem największej, otwartej i niebiletowanej imprezy muzycznej tych wakacji.
Audio
  • "Trzy, Cztery – Gramy!” – bitwa DJ-ska dziennikarzy Trójki i Czwórki. Wrona/Margański/Bert/Harper
Hirek Wrona na Trzy, Cztery - Gramy - muzycznej rozgrzewce przed Lato z Radiem Festiwal
Hirek Wrona na "Trzy, Cztery - Gramy!" - muzycznej rozgrzewce przed Lato z Radiem FestiwalFoto: Dariusz Kawka

Cztery sety muzyki tanecznej – dwóch na dwóch, Trójka na Czwórkę, czyli "Trzy, Cztery – gramy!" Z soboty na niedzielę w Strefie Relaksu przy Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni odbyła się muzyczna rozgrzewka przed finałem "Lato z Radiem Festiwal".

Swoje sety zagrali dla was: DJ Michał Margański i DJ Hirek Wrona z radiowej Trójki oraz DJ Bert i DJ Harper z Czwórki. Każdy z DJ-ów wystąpił z 1,5 godzinnym setem. Rozpoczął Hirek Wrona miksem teledysków z utworami z "Listy Przebojów Trójki". Tuż po nim zagrał DJ Bert, czyli Norbert Borzym ze swoim mixem w stylu disco-house. Klimat zmienił set Marcina Huberta (DJ Harper), który rozgrzał publiczność w rytmie boogie, synth’funk i 2step, a na zakończenie najbardziej mroczne pokłady elektroniki tanecznej – deep house, alternative house  zmiksował Michał Margański.

Bitwy DJ-skiej "Trzy, Cztery – Gramy!" można posłuchać w załączonym nagraniu i w materiale Polskiego Radia>>>.


Czytaj także

Muzyka Xxanaxxu rozlewa się w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018 13:05
- Nasza muzyka jest trochę skrojona pod koncerty plenerowe. Koncerty kubowe są bardziej kameralne, a podczas tych plenerowych nasza muzyka rozlewa się wszędzie - mówili Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski z duetu Xxanaxx.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czwórka i Lato z Radiem Festiwal Gdynia 2018

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2018 11:57
- Fantastyczna atmosfera i niezwykła publiczność - tak o uczestnikach i słuchaczach festiwalu Lata z Radiem powiedział prezydent Gdyni. Dziękujemy, że byliście z nami pod gdyńską sceną i z Czwórką w uszach!
rozwiń zwiń