NiOh 2 - gameplay z najnowszej produkcji od Team Ninja

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 14:32
Wielka gratka dla miłośników wysokiego poziomu trudności oraz azjatyckich klimatów. Z okazji rozpoczynających się targów Tokyo Game Show 2019 otrzymaliśmy nowy film z "NiOh 2", który ukazuje nam gameplay z najnowszej produkcji od Team Ninja. Jak jest? Miodnie!
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Roman Kosolapov/Shutterstock.com

NiOh wśród graczy nazywany jest azjatyckim Dark Souls. Wyśrubowany poziom trudności, specyficzna mechanika oraz niezwykle trudne starcia z przeciwnikami czynią ten tytuł jedynym w swoim rodzaju. Całość bazuje na azjatyckiej mitologii i zabiera nas w bój z różnymi istotami pochodzącymi z legend.

Pierwsza część "NiOh" została bardzo ciepło przyjęta przez graczy, recenzenci także nie kryli zachwytu nad tytułem. Gra była znacznie bardziej dynamiczna od wspomnianego Dark Souls i zabierała nas do fikcyjnego okresu Sengoku. Dynamizm walki wynikał z tego, że główny bohater mógł przełączać się między postawami samuraja (wysoka, średnia oraz niska), co pozwalało tworzyć bardzo złożone taktyki w trakcie walki. Pierwsza część trafiła zarówno na PlayStation 4, jak i PC, ale obecnie "NiOh 2" prezentowany jest tylko na konsolach i nie wiemy nic o wersji na komputery osobiste. Nie powinniśmy być jednak smutni z tego powodu. Pierwsza część najpierw zadebiutowała na PlayStation 4, a dopiero później trafiła na PC jako "NiOh Complete Edition". 

"NiOh 2" zadebiutuje na początku 2020 roku. Jeżeli jesteście fanami serii Dark Souls oraz lubicie azjatyckie klimaty, "NiOh 2" powinno spełnić Wasze oczekiwania. Ja czekam z niecierpliwością, bo po doskonałej pierwszej części trudno mi uwierzyć, żeby autorzy nie sprostali zadaniu.

*** 

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marketing w e-sporcie - jak to się robi? "To operacja na żywym organizmie"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 14:31
- Marketing w e-sporcie jest jak żywy organizm. Tu nie ma złotego środka, wszystko zmienia się bardzo dynamicznie - mówiła Monika Płaczkowska. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gears of War 5. Pierwsze recenzje z wysokimi ocenami

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 13:53
Pamiętam kiedy pierwszy raz zagrałem w "Gears of War". Byłem wtedy początkującym graczem, a sam tytuł zrobił na mnie niezwykłe wrażenie.
rozwiń zwiń