Skate 4. Wkrótce premiera kolejnej części kultowej gry

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2022 15:20
Pamiętam doskonale kiedy jako dziecko dostałem pierwsze PlayStation. Do dzisiaj ta konsola uważana jest za platformę, na której ukazało się najwięcej legendarnych hitów. Wraz z trwającą modą na deskorolki gracze otrzymali rewelacyjnego "Tony’ego Hawk's Pro Skater". Wielu marzyło o robieniu tricków w luźnych spodniach i walkmanem w kieszeni.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/pexels

Seria zadebiutowała w 1999 roku i momentalnie skradła serca młodszych i starszych graczy. Niestety, błędne decyzje twórców i odcinanie kuponów doprowadziło do upadku marki. Na szczęście z pomocą przyszła gra "Skate" i chociaż jej początki nie należały do najłatwiejszych, lepszej alternatywy po prostu nie było.

Idąc za ciosem, Electronic Arts wypuszczało kolejne odsłony "Skate’a" i wszystko wskazuje na to, że już niedługo czeka nas prezentacja czwartej części. Znany insider Tom Henderson poinformował, że gra znajduje się w produkcji i już niedługo przyjdzie nam się o tym przekonać osobiście. Co prawda pierwsze materiały pojawiły się już w ubiegłym roku, ale sugerowały one bardzo wczesną fazę produkcji. Od tego momentu minęło sporo czasu, więc deweloperzy mogli w końcu przygotować solidny gameplay. Jeżeli wierzyć słowom Hendersona, prezentację "Skate 4" mamy zobaczyć już w lipcu 2022 roku.

Do tej pory wspominany insider nie zawodził. Jego informacje miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, więc zanosi się na to, że fani skakania na rampach i poręczach będą mieli powody do zadowolenia. Electronic Arts poinformowało, że w najbliższych miesiącach ma zamiar wydać kilka gier w tym - jak zostało podkreślone - jedną kluczową markę. Niestety, jak dotąd wszystko jest owiane tajemnicą.

Sprawdź także:

"Skate" w przeciwieństwie do wspomnianego "Tony’ego Hawka" od początku swojego istnienia stawiało na większy realizm. Nie przeszkadzało to jednak w wykonywaniu szalonych ewolucji znanych z międzynarodowych zawodów. Chociaż moda na deskorolki już przeminęła, to wciąż ta dyscyplina sportu ma swoich zagorzałych fanów i "Skate 4" powinien spełnić ich oczekiwania.

We’re Working On It - Skate Trailer | GameSpot Trailers

 

Łukasz "JeffreJ" Chmiel / kul


Czytaj także

Jak powstają bardzo złe gry komputerowe?

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2021 09:40
Proces tworzenia gier komputerowych to niezwykle skomplikowane i złożone zjawisko. Dlaczego niektóre produkcje stają się hitami, a inne - choć teoretycznie niczego im nie brakuje - odchodzą w niepamięć? 
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Elden Ring" - nowość od mistrza Hidetaki Miyazakiego

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2022 18:00
Przed nami jedna z najważniejszych premier 2022 roku. 25 lutego wychodzi bowiem "Elden Ring", kolejna gra od legendarnego studia From Software, spod ręki mistrza Hidetaki Miyazakiego.
rozwiń zwiń