"Dziewczyny grają". Zaprasza Kasia Golomska

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2022 11:50
W każdy czwartek, w audycji "Dziewczyny grają", polskie artystki prezentują swoje ulubione numery. Tym razem zapraszamy na spotkanie z Kasią Golomską z Atlvnty.
Kasia Golomska
Kasia GolomskaFoto: Zija & Pióro

Na co dzień występują na scenie - w roli głównej, na pierwszym planie, w świetle reflektorów. My słuchamy ich piosenek, a czego słuchają one? W każdy czwartek w Czwórce, po godz. 19.00 w audycji "Dziewczyny grają" polskie artystki prezentują autorską selekcję muzyczną - ulubione piosenki, najświeższe odkrycia, inspiracje i twórczość swoich idolek i idoli. W gronie "rezydentek" są Kasia LinsTęskno Joanny Longić, WRONA i Kasia Golomska.

Kasia Golomska to wokalistka, kompozytorka i DJ-ka. Współtworzyła zespół Lilly Hates Roses, z którym zagrała setki koncertów w Polsce i za granicą (m.in. SXSW w Teksasie, Victorious Festival w Portsmouth, Blue Balls Festival w Lucernie, Open’er Festival w Gdyni). Muzyka LHR została dostrzeżona przez stację radiową KEXP z Seattle. W 2021 roku wydała pierwszą płytę z projektem Atlvnta. Występowała również z takimi artystami jak AGIM, Holak czy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia. - Chcę, by moja audycja była przytulna i sensualna, bo w takim klimacie czuję się naturalnie i właśnie do takich rejonów muzycznych zaproszę słuchaczy. Będzie dużo o kobietach, bo to nieskończenie ciekawy temat, który mnie niesamowicie inspiruje. Spodziewajcie się muzyki zmysłowej, ciepłej i przyjemnej - zapowiada Kasia Golomska


ATLVNTA ATLVNTA

W najbliższej audycji usłyszymy m.in. Under Black Helmet, NTO, Monolinka i Arkę.

Posłuchaj także:

***

Na spotkanie z Kasią Golomską zapraszamy do Czwórki w czwartek (28.04) po godz. 19.00. 

kul


Czytaj także

Novika: gdyby nie muzyka, to byłabym w serialu "After Life"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2022 22:00
- Gdybym nie śpiewała, to na pewno bym o muzyce pisała. Albo zajmowałabym się językiem angielskim. Gdzieś w małym, brytyjskim miasteczku, jak z serialu "After Life" - mówi Novika. Od debiutu artystki mija właśnie 20 lat.
rozwiń zwiń