Up To Date Festival 2020. Set Harpera na wielki finał

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2020 07:30
Za nami ostatnia retransmisja koncertu z jedenastej edycji Up To Date Festival w Białymstoku. Tym razem za deckami stanął doświadczony DJ, który zawsze jest w pogoni za nowymi, ciekawymi brzmieniami, czyli DJ Harper.
Up To Date Festival 2020
Up To Date Festival 2020Foto: Radek Kamiński

Tonfa_MG_1200.jpg
Tonfa na Up To Date Festival 2020

Podczas Up To Date Festival, który odbył się we wrześniu br., na Scenie Czwórki wystąpiło dziesięciu przedstawicieli najciekawszych trendów polskiej muzyki, czyli m.in. prowadzący autorskie audycje w Czwórce DJ Bert i DJ Harper oraz Bennelux, Święty Bass, Rasmentalism, Beluga Stone, Dalekie, Tropical Soldiers In Paradise, Tonfa i Prykson Fisk.

Harper @ Up To Date Festival 2020 Czwarta Scena Czwórki

Posłuchaj:

Zobacz
Gooral Czworka 1200.jpg
Gooral w Czwórce. Folkowy trans na żywo

Po zakończeniu festiwalu, koncerty artystów ponownie można było usłyszeć na antenie Czwórki w sobotę od godz. 18.00 w audycji Piotra Truszkowskiego „UTDF Replay”. Na pożegnanie - pasjonat i miłośnik dobrej muzyki – DJ Harper. Człowiek – instytucja na polskiej scenie klubowej, szczególnie tej zbasowanej. DJ, dziennikarz muzyczny, radiowiec, autor licznych, pionierskich w Polsce kompilacji m.in. z muzyką klubową i elektroniczną, czego przykładem jest chociażby wydana w 1999 roku pionierska breakbeatowa składanka „Plastikfikation”.

ZOBACZ WIĘCEJ Czwórka na Up To Date Festival 2020 >>>

Wszystkie sety i koncerty z UTDF można nadal obejrzeć na kanale Czwórki na YouTube oraz na czwórkowym Facebooku.

***

kul

Czytaj także

Miętha i "36.6". "Temperatura ciała jest wspólnym mianownikiem każdego z nas"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 11:13
Raper Skip i producent AWGS wspólnie tworzą duet Miętha. Od stycznia pracowali nad nowym albumem "36,6", który zaprezentują również w wersji koncertowej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joulie Fox: wesoła melodia powinna mieć smutny tekst

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2020 13:40
- Z wykształcenia jestem aktorką po PWST we Wrocławiu. Pięć lat temu przeprowadziłam się do Londynu i zaczęłam grać. Najpierw na ulicy uprawiałam "busking", potem grałam w zespole Chilè, teraz jako Joulie Fox robię swoje piosenki - opowiada Marta Konik. 
rozwiń zwiń