X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wysyp urządzeń wielofunkcyjnych i-SENSYS

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 00:00
Rozbudowana linia produktów Canon obejmuje dwie serie laserowych urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek entry-level oraz wysokiej klasy faksów. Nowe produkty oferują dodatkowe korzyści w postaci dostępu do elastycznych opcji łączności, jeszcze sprawniejszego procesu obiegu dokumentów i wygody użytkowania.
i-SENSYS MF4700
i-SENSYS MF4700Foto: canon.co.uk

 

Nowe wielofunkcyjne laserowe urządzenia monochromatyczne serii i-SENSYS MF4700 oraz MF4800 obejmują modele sieciowe wyposażone w łączność Wi-Fi, co gwarantuje łatwą integrację z istniejącym środowiskiem biurowym i wygodne współdzielenie. Dodatkowo, funkcja „Network Scan” pozwala użytkownikom drukować dokumenty oraz skanować obrazy bezpośrednio z poziomu komputera.

 


  • Rozwiązania zarezerwowane wcześniej jedynie dla flagowych urządzeń wielofunkcyjnych i-SENSYS, teraz dostępne są także w modelach z serii MF4700 oraz MF4800. Dzięki temu, użytkownicy mogą korzystać z dedykowanych przycisków funkcji, przyspieszających proces skanowania i kopiowania. Umieszczone na panelu sterowania przyciski umożliwiają wykonywanie złożonych zadań, takich jak skanowanie sieciowe czy dwustronne kopiowanie za pomocą jednego klawisza.

 


  • Nowe urządzenia linii i-SENSYS charakteryzują się dużą szybkością druku. Wykorzystują też technologię Quick First-Print (QFP) firmy Canon, która znacznie skraca czas oczekiwania na rozpoczęcie druku bezpośrednio z trybu uśpienia. W efekcie, urządzenie jest gotowe do pracy już po upływie 5,8 s (w modelach i-SENSYS MF4700 i MF4800).

 

Nowe modele A4 zostały zaprojektowane tak, by zapewnić komfort użytkowania. Urządzenia MF4700 i MF4800 zostały wyposażone w Tryb Cichy, który jednym przyciskiem umożliwia przełączenie urządzenia do pracy przy bardzo niskim poziomie hałasu - tylko 50dB. Wszystkie nowe modele charakteryzują się kompaktową obudową, co pozwala na oszczędność miejsca, zwłaszcza w niewielkich przestrzeniach. Ponadto, urządzenia MF4700 i MF4800 zostały wyposażone w nowy, 5-liniowy panel LCD z regulacją nachylenia, który ułatwia odczytywanie informacji.

 

Nowe urządzenia serii i-SENSYS wspomagają także organizacje, które stawiają na wybór rozwiązań przyjaznych środowisku, zwłaszcza jeśli chodzi o oszczędność energii. Wskaźnik TEC (Typowy Pobór Energii) wynosi tylko 0,5 kWh tygodniowo (i-SENSYS LBP6020 oraz LBP6020B). Ponadto, funkcja „Paper Save Copy” pozwala kopiować kilkustronicowe dokumenty na jeden arkusz, co niewątpliwie redukuje ilość zużytego papieru i przekłada się na mniejsze koszty utrzymania biura.

 


  • W nowej linii urządzeń serii i-SENSYS znalazły się też modele LBP6020 oraz LBP6020B. Są to laserowe drukarki klasy entry-level, przeznaczone do osobistego użytku w warunkach biurowych, które zapewniają niskie koszty operacyjne, gwarantując jednocześnie druk z prędkością 18 str./min w jakości 2400x600 dpi. Urządzenia zostały wyposażone w funkcje automatycznego wyostrzania obrazu (Automatic Image Refinement). Dzięki temu sprzęt za każdym razem umożliwia uzyskanie doskonałych efektów w postaci dokładnego odwzorowania szczegółów, wyraźnego tekstu czy gładkiego przejścia między odcieniami na skali szarości.

 


  • Wśród nowych laserowych urządzeń Canon znajduje się także i-SENSYS FAX-L410. Model ten posiada wbudowaną słuchawkę, intuicyjny 5-liniowy wyświetlacz LCD, a także automatyczny dwustronny podajnik o pojemności 50 arkuszy. Faks odpowiada na potrzeby firm, dla których największe znaczenie ma wysoka jakość i bogate możliwości w zakresie druku. W porównaniu ze swoim poprzednikami - FAX-L380 oraz FAX-L390- nowy laserowy faks z serii i-SENSYS odznacza się dużo większą efektywnością energetyczną, pobierając w trybie uśpienia 1,4W.

 

Nowe urządzenia i-SENSYS będą dostępne od listopada 2012 roku.

Czytaj także

Nowa seria Canon imageRUNNER ADVANCE

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 23:00
Zapowiedziane przez wytwórcę nowe urządzenia to popularna platforma nowej generacji, która składa się z 32 nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych. Modele z tej serii przeznaczone są do użytku w różnych środowiskach, od małych biur do dużych korporacyjnych działów reprograficznych.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Canon: 4 wielofunkcyjne kompakty PIXMA

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2012 00:00
Modele PIXMA MP230, MG2250, MG3250 i MG4250 to urządzenia, które w standardzie oferują My Image Garden - platformę integrującą całość oprogramowania dla drukarek Canon PIXMA za pośrednictwem jednego interfejsu. Intuicyjne oprogramowanie zawiera nową gamę zaawansowanych, przyjaznych użytkownikom opcji, jak np. Automatic Suggestion, Automatic Layout czy tryb wykrywania twarzy.
rozwiń zwiń