X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Najszybsza drukarka na świecie

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2013 13:01
Z początkiem listopada 2013 HP wprowadza na polski rynek najszybszą drukarkę na świecie: HP Officejet Pro X.
HP Officejet Pro X
HP Officejet Pro XFoto: materiały promocyjne
Rodzina HP Officejet Pro X rewolucjonizuje druk biznesowy — to zupełnie nowa kategoria produktów, które zaprojektowano pod kątem potrzeb małych i średnich firm (SMB). Nowa generacja drukarek atramentowych HP pomaga firmom zaoszczędzić czas i pieniądze. Drukarki HP Officejet Pro X drukują kolorowe dokumenty profesjonalnej jakości nawet dwukrotnie szybciej i taniej, niż drukarki laserowe. Officejet Pro X to najszybsza na świecie drukarka biurkowa, co odnotowano w Księdze Rekordów Guinessa.
Seria HP Officejet Pro X wykorzystuje technologię HP PageWide — platformę atramentową nowej generacji — i może tworzyć wydruki wysokiej jakości z prędkością nawet 70 stron na minutę. Technologia HP PageWide korzysta z zaawansowanych technologii druku stosowanych w przemyśle i dostosowuje je do skali małego zespołu. Tysiące malutkich dyszy – wbudowanych w nieruchomą głowicę o szerokości strony – jednocześnie nanosi cztery kolory oryginalnego pigmentu HP na poruszający się arkusz papieru. Ponieważ przesuwa się papier, a nie głowica, drukarki z serii HP Officejet Pro X są ciche i niezawodne, dając laserową prędkość i krótki czas druku.
Seria składa się z urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet Pro X476/X576 oraz drukarek HP Officejet Pro X451/X551 dw, które zużywają nawet 50 proc. mniej energii.  Wkłady atramentowe HP 970 i 971 wytwarzają do 50 proc. mniej odpadów, niż w przypadku druku laserowego, bez pogarszania jakości. HP Officejet Pro X otrzymała znak Blue Angel powszechnie uznawany w Europie za świadectwo proekologicznych właściwości produktu.
Seria HP Officejet Pro X oferuje małym i średnim firmom:
  • Nawet 50-procentowe zmniejszenie kosztów druku w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi
  • Atramenty pigmentowe w zbiornikach o wysokiej pojemności, które rzadko wymagają interwencji operatora
  • Niezawodny druk w grupach roboczych — urządzenia zaprojektowano pod kątem intensywnego druku, do 4200 stron miesięcznie
  • Standardowy zasobnik wejściowy na 500 arkuszy; nawet 1050 arkuszy z opcjonalnym dodatkowym zasobnikiem
  • Zużycie energii niższe nawet o 50 procent w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi
  • Nawet 50-procentowe ograniczenie kosztów papieru poprzez automatyczny druk dwustronny, bezpłatny recykling wkładów za pośrednictwem programu HP Planet Partners
  • Możliwość druku z praktycznie dowolnego miejsca za pomocą funkcji HP ePrint oraz łączenia się z drukarką bez routera z wykorzystaniem funkcji Wi-Fi Direct
  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie i wysyłanie plików cyfrowych z poziomu intuicyjnego, 10,9-centymetrowego kolorowego ekranu dotykowego (dostępny w wybranych modelach)
  • Kompatybilność z korporacyjnymi środowiskami sieciowymi i rozwiązaniami administracyjnymi
Ceny i dostępność
Seria HP Officejet Pro X jest dostępna w Polsce od 1 listopada. Klienci z Polski mogą kupić te rekordowo szybkie urządzenia w cenie od 1.899 PLN brutto (drukarki) oraz 2.999 PLN brutto (urządzenia wielofunkcyjne).autor: Materiały prasowe HP

Zobacz więcej na temat: drukarka hp

Czytaj także

Firma HP zaprezentowała Nowy Styl

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2013 20:40
Świat nowych technologii szybko się zmienia – w bardzo krótkim czasie przebyliśmy drogę od komputerów mainframe, poprzez architekturę klient-serwer, aż po internet mobilny, big data i przetwarzanie w chmurze. Odpowiedzią HP na szybkie zmiany jest „New Style of IT” koncept zaprezentowany na konferencji w Barcelonie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2013 08:00
Nowa drukarka pomaga klientom rozszerzyć ich ofertę druku wielkoformatowego bez inwestowania dużych nakładów kapitału.
rozwiń zwiń