X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

NETGEAR ReadyNAS 716

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2013 05:00
Nowy produkt jest optymalnym rozwiązaniem do przechowywania danych dla podmiotów z sektora MŚP. Światowa premiera miała miejsce w zeszłym tygodniu w Stanach Zjednoczonych, natomiast w Polsce bank danych będzie dostępny na początku przyszłego roku.
NETGEAR ReadyNAS
NETGEAR ReadyNASFoto: materiały prasowe

Wartość wielu firm mierzy się gromadzonymi przez nie danymi. NETGEAR ReadyNAS 716 zapewnia bezpieczne przechowywanie wiadomości e-mail, obrazów, prezentacji, filmów czy dokumentów. Właściciele przedsiębiorstw oraz pracownicy mają zagwarantowany dostęp do nich praktycznie z każdego miejsca na ziemi, gdzie jedynym warunkiem jest sprawnie działająca sieć. Jest to możliwe dzięki technologii ReadyCloud, która oferuje wykrywanie, zarządzanie i provisioning z poziomu chmury.

RN716X wyróżnia się na tle konkurencji jako bardzo wydajne urządzenie do przesyłania danych do lub z pamięci dyskowej. Zainstalowanie czterordzeniowego procesora Ivy Bridge Xeon™ e3-1225v2 3.2GHz z pamięcią 16GB ECC i portami 10 Gb/s, gwarantuje dwukrotnie szybszy przesył danych niż w innych, dostępnych na rynku urządzeniach tej klasy. Podstawowa konfiguracja może zapewnić do 24TB przestrzeni z możliwością rozbudowy do 85TB z opcjonalnymi półkami EDA500. W celu ułatwienia obsługi urządzenia, producent umieścił w nim ekran dotykowy, dzięki któremu nawigowanie po systemie jest proste i intuicyjne.

  • Premierowy bank danych działa na platformie ReadyNAS OS, co oznacza, że użytkownicy nie tylko mają łatwy dostęp do swoich aktualnych danych, ale także do pełnej historii każdego pliku, dzięki możliwości wykonywania nieograniczonej ilości migawek. Sprzęt wykorzystuje technologię X-RAID2, dzięki czemu trzymane na nim pliki są zawsze chronione i nie ulegną zniszczeniu nawet w przypadku awarii dysku. Do urządzenia jako wsparcie dodawany jest darmowy program antywirusowy, który działa w czasie rzeczywistym.
  • RN716X jest kompatybilny z systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, MAC czy Linux oraz urządzeniami mobilnymi. Oznacza to, że osoby zarządzające danymi z RN716X mają praktycznie nieograniczoną swobodę w korzystaniu z nich, bez względu na to gdzie się aktualnie znajdują oraz na jakim sprzęcie pracują.
  • Oferowana przez NETGEAR rodzina urządzeń typu ReadyNAS to dużo więcej niż tylko proste przechowywanie zbiorów. Oferują bezprecedensową ochronę plików, zdolność do zarządzania przechowywanymi danymi z dowolnego urządzenia oraz bibliotekę dodatków, rozszerzającą możliwości urządzenia o niespotykane dotąd funkcje w tej grupie produktów.

Premiera  urządzenia ReadyNAS 716  miała miejsce w USA w drugiej połowie listopada. W Polsce  produkt jest spodziewany na początku przyszłego roku.autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: dane firma netgear

Czytaj także

Polska: największe szkody na utracie danych

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 08:03
To główny wniosek z badań przeprowadzonych wśród 726 firm z Czech, Węgier, Polski i Słowacji. Dane przechowywane w ponad połowie firmowych laptopów, które trafiły w niepowołane ręce, nie były w żaden sposób zabezpieczone.
rozwiń zwiń