Nowe Technologie

Adobe Photoshop Lightroom 4 w chmurze

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 00:00
Lightroom to niezbędne narzędzie wspomagające obieg pracy przy obróbce fotografii cyfrowych. Ułatwia zarówno amatorom, jak i profesjonalnym fotografikom szybkie importowanie, udoskonalanie i prezentowanie zdjęć oraz zarządzanie nimi.
Adobe Photoshop Lightroom 4 w chmurze
Foto: Glow Images/East News

 

Adobe Creative Cloud to nowa oferta oparta na subskrypcji. Koncentruje się na narzędziach Adobe do projektowania grafiki, obróbki wideo i cyfrowej obróbki obrazu, zapewniając scentralizowaną platformę tworzenia, wymiany i prezentacji efektów pracy twórczej.

 

Płatne członkostwo w Adobe Creative Cloud zapewnia użytkownikom wszystkie potrzebne im narzędzia do tworzenia, publikowania i powszechnego udostępniania prac. Obejmuje to między innymi:

 


  • Możliwość pobierania i instalowania wszystkich aplikacji nowego pakietu Adobe Creative Suite 6, w tym produktów Photoshop CS6 Extended oraz Adobe Premiere Pro CS6, a także szeregu dodatkowych narzędzi i usług, takich jak Adobe Acrobat i Adobe Muse

  • Integrację z aplikacjami Adobe Touch, w tym Photoshop Touch, które umożliwiają tworzenie zawartości na tabletach, a następnie dalsze dopracowywanie jej na komputerze stacjonarnym**

  • 20 GB wolnego miejsca z możliwością przechowywania i udostępniania zawartości w ramach różnych urządzeń stacjonarnych i przenośnych oraz chmury

  • Adobe Muse: rozwiązanie umożliwiające tworzenie efektownych serwisów WWW bez potrzeby programowania; a także Adobe Business Catalyst: rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie tymi serwisami i udostępnianie ich użytkownikom. W ramach abonamentu Creative Cloud możliwy jest hosting maksymalnie pięciu serwisów

  • Pakiet Digital Publishing Suite Single Edition (wkrótce dostępny) umożliwi dostarczenie doskonałych i zaawansowanych graficznie treści cyfrowych na urządzenia iPad.

  • Dostęp do aktualizacji aplikacji jeszcze przed ich wydaniem w ramach nowej wersji głównej, a także do nowo pojawiających się produktów i usług.

 

Ceny i dostępność

 

Subskrypcja Adobe Creative Cloud jest dostępna w 36 krajach i w wielu językach. Cena miesięcznego abonamentu Creative Cloud dla użytkownika indywidualnego to €47,99  przy rocznym okresie subskrypcji lub €71,99  przy subskrypcji miesięcznej. W ofercie są także ceny specjalne dla instytucji edukacyjnych.

 

 Czytaj także

Adobe Creative Cloud dostępny

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 00:00
Usługa Adobe Creative Cloud, oferowana na zasadzie subskrypcji, to scentralizowane środowisko, które umożliwia wykonywanie, udostępnianie i dostarczanie kreatywnych prac. Jest oparta na oprogramowaniu Adobe Creative Suite 6, które zawiera innowacyjne narzędzia do projektowania, tworzenia stron internetowych, edycji wideo i cyfrowego przetwarzania obrazu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Adobe Creative Suite 6 już dostępny

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 00:00
Adobe Systems poinformowała o wprowadzeniu na rynek pakietu CS6 obejmującego rozbudowane, nowe wersje takich produktów jak: Photoshop, InDesign, llustrator, Dreamweaver, Premiere Pro, After Effects czy Flash Professional. Subskrybowana usługa Adobe Creative Cloud, dla kreatywnych profesjonalistów na całym świecie, będzie dostępna od 11 maja 2012.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowe funkcje Photoshop CS6 i Photoshop CS6 Extended

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2012 00:00
Wersja Photoshop CS6 Extended zawiera najnowocześniejsze funkcje edytowania obrazów, tworzenia kompozycji i projektowania grafiki, uzupełnione zaawansowanymi narzędziami do projektowania zawartości trójwymiarowej, edycji wideo i obrazu oraz analizy ilościowej. Oferta jest zaadresowana do branży graficznej, medycznej, produkcyjnej i technologicznej, a także architektów i twórców serwisów WWW.
rozwiń zwiń