X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowe aplikacje dla wsparcia pracy mobilnej w MŚP

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2014 19:20
Nowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne gotowe do obsługi urządzeń mobilnych pomagają małym firmom i grupom roboczym uwolnić potencjał zdalnej pracy.
Nowe aplikacje dla wsparcia pracy mobilnej w MŚP
Foto: materiały promocyjne

Nowe urządzenia obsługują szeroką gamę rozwiązań do mobilnego skanowania i druku, w tym nową aplikację Canon Mobile Scanning for Business oraz zaktualizowaną aplikację Canon Mobile Printing, które również zostały dziś zapowiedziane.

i-SENSYS MF6140dn i MF6180dw

Nowe urządzenia i-SENSYS MF6140dn i MF6180dw, które zastępują popularną serię i-SENSYS MF5900, to najbardziej zaawansowane, monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne z linii i-SENSYS, oferujące wyjątkową wydajność w kompaktowej obudowie.

Nowe urządzenia wzbogacają tę kategorię drukarek i-SENSYS o różnorodne funkcje mobilne, w tym obsługę rozwiązań Apple AirPrint™ i Google Cloud Print, a także zaktualizowanej aplikacji Canon Mobile Printing oraz nowej aplikacji Canon Mobile Scanning for Business. Dodatkowe funkcje pomagają małym firmom i niewielkim grupom roboczym pracować wydajniej, umożliwiając organizowanie, drukowanie i skanowanie dokumentów z poziomu urządzeń mobilnych.

''

Ponadto model i-SENSYS MF6180dw został standardowo wyposażony w łączność Wi-Fi i jest kompatybilny ze środowiskami druku postscriptowego, co pozwala organizacjom drukować grafikę i tekst w jakości, która dorównuje oryginalnym dokumentom.

Zarówno i-SENSYS MF6140dn, jak i MF6180dw oferują dużą szybkość druku (do 33 stron na minutę), a automatyczny druk dwustronny i niski wskaźnik TEC3 pozwalają biurom na oszczędność zasobów - zarówno czasu, energii, jak i kosztów druku.

Nowa aplikacja Canon Mobile Scanning for Business

Wraz z urządzeniami i-SENSYS debiutuje nowa aplikacja Canon Mobile Scanning for Business, która obsługuje urządzenia z linii Canon i-SENSYS, imageRUNNER i imageRUNNER ADVANCE. Bezpłatna aplikacja umożliwia użytkownikom skanowanie dokumentów bezpośrednio do urządzeń mobilnych i do chmury, wysyłanie ich pocztą elektroniczną, a także modyfikowanie ustawień skanowania, takich jak rozdzielczość, format pliku lub tryb kolorów. Za pomocą aplikacji można też zarządzać zeskanowanymi dokumentami zapisanymi w urządzeniu — zmieniać lokalizację plików, przygotować skany do druku albo udostępnić je za pośrednictwem innych aplikacji zainstalowanych w urządzeniu.

Aktualizacja aplikacji Canon Mobile Printing

Nowa wersja popularnej aplikacji Canon Mobile Printing do systemu iOS oferuje nową usługę konwersji danych, która gwarantuje, że dokumenty4 zostaną wydrukowane w prawidłowym układzie. Podczas drukowania aplikacja koryguje potencjalne uszkodzenia formatu lub układu dokumentów poprzez przekształcanie ich w chmurze, zamiast polegać na mechanizmie renderingu zainstalowanym w samym urządzeniu mobilnym.

Aplikacja Google Cloud Print dla urządzeń MEAP i obsługa Windows RT

Oprócz aktualizacji aplikacji mobilnych Canon dodał wsparcie dla drukarek i-SENSYS z obsługą MEAP do swojej aplikacji Google Cloud Print for MEAP, dzięki czemu obecnie nadają się one do pracy mobilnej.5 Ponadto niektóre istniejące urządzenia i-SENSYS obsługują teraz druk z tabletów Windows RT.

Dostępność

  • Nowe urządzenia i-SENSYS MF6140dn i MF6180dw będą dostępne od 1 marca 2014 r.
  • Nowa aplikacja Canon Mobile Scanning for Business zostanie udostępniona na początku lutego 2014 r. dla urządzeń z systemem iOS oraz w lipcu 2014 r. dla urządzeń z systemem Android.
  • Zaktualizowana aplikacja Canon Mobile Printing jest obecnie dostępna dla urządzeń z systemem iOS. Wersja do systemu Android ma pojawić się w kwietniu 2014 r.
  • Aplikacja Google Cloud Print Print MEAP dla urządzeń i-SENSYS oraz rozszerzona obsługa Windows RT są już dostępne.

 

autor: Mariola Cz.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Microsoft: polskie MŚP popierają pracę zdalną

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 10:54
WG badanie IPSOS Mori najbardziej zainteresowanym sektorem w rozwijaniu pracy zdalnej są małe i średnie przedsiębiorstwa. Szacuje się, iż w Polsce około 3 proc. wszystkich zatrudnionych pracuje zdalnie. Dla porównania w Europie współczynnik ten wynosi 15 proc.
rozwiń zwiń