X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Systemy druku, które usprawniają pracę i ograniczają koszty

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 17:08
Dzięki nowym drukarkom i rozwiązaniom HP organizacje każdej wielkości mogą teraz zwiększyć produktywność, jednocześnie ograniczając złożoność środowiska druku.
HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c
HP LaserJet Enterprise flow MFP M525cFoto: hp.com

 

HP LaserJet i rozwiązania chmurowe digitalizują biuro i upraszczają dostęp do danych

Ogromna ilość danych oznacza, że klienci muszą usprawnić zarządzanie informacjami i dostępem do nich. HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c i HP LaserJet Enterprise colour flow MFP M575c oferują wydajniejsze przetwarzanie i udostępnianie dokumentów. Pozwalają wejść w cyfrowy świat za sprawą dwugłowicowego skanowania oraz technologii HP EveryPage, która gwarantuje, że strony będą pobierane jedna po drugiej, co przyspiesza przejście z biura papierowego na cyfrowe.

Urządzenia wielofunkcyjne HP flow MFP można zintegrować bezpośrednio lub poprzez chmurę z rozwiązaniami do zarządzania treścią opartymi na oprogramowaniu Autonomy, oferowanym przez HP. Łącząc technologię druku HP z rozwiązaniami Autonomy, klienci mogą organizować i wykorzystywać informacje zawarte w dokumentach, dźwięku, wideo, poczcie elektronicznej i na stronach internetowych.

Rozwiązanie HP Flow CM Professional  oferuje rozwijającym się firmom zarządzanie treścią  poprzez ściśle zabezpieczone funkcje, które wspomagają pracę banków, firm prawniczych oraz giełd papierów wartościowych i są dostępne praktycznie wszędzie za pośrednictwem standardowej przeglądarki. Oferta chmurowa usprawnia współpracę i zwiększa produktywność, umożliwiając łatwe skanowanie, indeksowanie, przechowywanie, przeszukiwanie, pobieranie i drukowanie dokumentów za pomocą unikatowego, intuicyjnego interfejsu.

Rozwiązanie HP Flow CM Enterprise to zbiór modułów do zarządzania treścią korporacyjną (ECM) w dużych organizacjach.  Zapewniają one natychmiastowy dostęp do kluczowych informacji i pomagają integrować, upraszczać oraz automatyzować procesy w celu ograniczenia kosztów, zwiększenia produktywności personelu i dostosowania działalności do obowiązujących przepisów.

Zwiększanie produktywności poprzez druk biurowy

Małe i średnie firmy, które chcą zwiększyć produktywność za sprawą szybkich, zaawansowanych rozwiązań druku, mogą skorzystać z dwóch dodatkowych serii drukarek HP LaserJet Pro. HP wprowadza też nowe, ulepszone rozwiązania do zarządzania obiegiem dokumentów w połączeniu z serią drukarek HP LaserJet Enterprise, które usprawniają pracę w dużych przesiębiorstwach. Jeśli chodzi o pracowników mobilnych, HP oferuje teraz łatwiejszy dostęp do druku z poziomu aplikacji chmurowych, dodając obsługę skrzynki pocztowej Google Apps do rozwiązania HP ePrint Enterprise.

Aby usprawnić przepływ pracy poprzez ukierunkowaną komunikację z klientami z wykorzystaniem druku i kanałów elektronicznych, HP oferuje rozwiązania HP Exstream LiveSite Connector i HP Claims Correspondence 2.0. HP Exstream LiveSite Connector łączy rozwiązania Autonomy i HP Exstream, zapewniając spójną, opartą na analizach, ukierunkowaną komunikację z klientami. HP Claims Correspondence 2.0 ogranicza czas rozpatrywania roszczeń, przyspiesza przetwarzanie korespondencji i pozwala zapoznać się ze statusem roszczeń przez sieć, na bieżąco aktualizując treść dokumentów.autor: Robert Kamiński

Czytaj także

Nowe drukarki HP z serii Deskjet Ink Advantage

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 00:00
Dzięki niskim cenom oryginalnych tuszów HP przeznaczonych do modeli HP Ink Advantage domowi użytkownicy i mikroprzedsiębiorstwa mogą znacząco obniżyć cenę druku. System drukowania HP Ink Advantage zapewnia jednocześnie uzyskiwanie wydruków takich jak teksty, zdjęcia, rysunki czy prezentacje w najwyższej jakości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ochrona druku dla przedsiębiorstw

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2012 00:00
Niedawne badanie przeprowadzone przez HP) wykazało, że tylko 45% respondentów uwzględnia w swoich strategiach bezpieczeństwa informatycznego ochronę przetwarzania obrazów i druku. 55% nie ma żadnego systemu zapobiegającego pozostawianiu dokumentów poufnych w podajnikach drukarek, a 59% nie ma żadnych środków wykrywania nieupoważnionej modyfikacji drukowanych dokumentów lub dostępu do nich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe HP LaserJet dla małych firm

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 00:00
Firma HP zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych drukarek LaserJet, które zostały zaprojektowane z myślą o małych i średnich firmach.
rozwiń zwiń