Nowe Technologie

3in1: tablet, nawigacja i rejestrator trasy

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 10:22
MOVIO to najnowszy na polskim rynku produkt marki NavRoad, który łączy w sobie pełną funkcjonalność tabletu z nawigacją samochodową, dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Urządzenie posiada preinstalowane oprogramowanie nawigacyjne AutoMapa z mapami Europy oraz oprogramowanie DailyRoad Voyager, które działa jako wideorejestrator trasy, a dzięki funkcjonalności działania w tle może pracować jednocześnie z programem nawigacyjnym.
Movio 3in1
Movio 3in1Foto: materiały prasowe

Urządzenie wyposażone jest w 7-calowy, dotykowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024x600, gwarantujący wysoką jakość i dokładność obrazu. System Android  umożliwia natomiast użytkownikom pełną swobodę wyboru aplikacji z szerokiego wachlarza dostępnego w sklepie Google Play.Procesor Allwinner A10 o częstotliwości taktowania 1GHz zapewnia płynność działania i pełną funkcjonalność urządzenia. Dodatkowe atuty MOVIO to 1GB pamięci RAM DDR 3 oraz 8 GB wbudowanej wewnętrznej pamięci FLASH. Gniazdo kart microSD (SDHC) pozwala na powiększenie pamięci nawet o kolejne 32 GB.

  • Kamera o rozdzielczości 2 MPix, umieszczona na tyle obudowy może służyć jako rejestrator trasy, przydatny w wielu sytuacjach na drodze. Preinstalowane oprogramowanie AutoMapa Europa z licencją testową, zawierające najdokładniejszą siatkę dróg i adresów w Polsce oraz rejestrator trasy DailyRoad Voyager pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości urządzenia na drodze.
  • MOVIO, dzięki łączności bezprzewodowej WiFi daje swobodę połączenia z Internetem, a możliwość podłączenia pamięci zewnętrznej USB pozwala na dostęp do wybranych plików. Urządzenie obsługuje również modemy 3G umożliwiając dostęp do Internetu poza zasięgiem sieci WIFI.
  • MOVIO dodatkowo jest wyposażone w złącze HDMI, pozwalające na podłączenie do telewizora, jak i w transmiter FM umożliwiający odtwarzanie komunikatów nawigacji i muzyki w samochodowym zestawie głośnikowym. Zestaw zawiera komplet niezbędnych akcesoriów takich jak ładowarka samochodowa, sieciowa, uchwyt samochodowy oraz kabel USB.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży już za kilka dni w sugerowanej cenie 299 zł. Można go zakupić w dobrych sklepach i salonach partnerskich.

Wyłącznym dystrybutorem marki NavRoad, w tym  urządzenia MOVIO, jest firma Jamicon z Katowic.autor: Informacja prasowa

Czytaj także

AutoMapa pokonuje globalne nawigacje

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2013 18:19
AutoMapa pokonała Google i Apple i zwyciężyła w teście najpopularniejszych nawigacji przeprowadzonym przez redakcję iMagazine.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nawigacja i telewizor w jednym

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2013 05:00
Tablet FreeMe 70.55GPS oferowany przez markę Lark łączy w sobie funkcje kilku urządzeń w jednym 7” calowym sprzęcie. Jego największym atutem jest wbudowany model GPS i darmowa nawigacja MapaMap oferowana w zestawie oraz modem do odbioru telewizji cyfrowej, który zamienia tablet w przenośny telewizor.
rozwiń zwiń
Czytaj także

AutoMapa dostosowana do iOS7!

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 07:00
Producenci AutoMapy udostępnili w sklepie App Store najnowszą wersję aplikacji dostosowaną do niedawno zaprezentowanego systemu iOS7.
rozwiń zwiń