Słuchaj relacji z meczu Włochy - Chorwacja w Jedynce

Jedynka
Aneta Hołówek 14.06.2012
Piłkarze reprezentacji Chorwacji (odL) Mario Mandzukic, Ivan Perisić, Nikica Jelavić, Dario Srna, Ivan Strinić, Gordon Schildenfeld i bramkarz Stipe Pletikosa podczas treningu w ośrodku pobytowym drużyny Farma Sielanka w Warce.
Piłkarze reprezentacji Chorwacji (odL) Mario Mandzukic, Ivan Perisić, Nikica Jelavić, Dario Srna, Ivan Strinić, Gordon Schildenfeld i bramkarz Stipe Pletikosa podczas treningu w ośrodku pobytowym drużyny Farma Sielanka w Warce., foto: PAP/Piotr Polak

Chorwacja już dzisiaj może zapewnić sobie awans do ćwierćfinałów pod warunkiem, że pokona Włochy w Poznaniu w czwartkowych meczu grupy C.

Na relację z Poznania o godzinie 18. zaprasza Krzysztof Ratajczak.

/

>>> Zobacz nasz serwis o Euro 2012

Polskie Radio zaprasza kibiców i miłośników sportu do słuchania relacji i transmisji ze wszystkich spotkań, a także specjalnych audycji poświęconych turniejowi w Polsce i na Ukrainie.

Na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia przez cały czas trwania piłkarskich mistrzostw, od 8 czerwca do 1 lipca, gościć będzie specjalna audycja "Studio Euro radiowej Jedynki".
Stałym ekspertem w "Studio Euro Radiowej Jedynki" będzie Lesław Ćmikiewicz, wybitny piłkarz, trener, złoty i srebrny medalista olimpijski, uczestnik Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1974 roku, w których reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce. Wydarzenia na boisku komentować będą nie tylko tacy specjaliści, jak Zbigniew Boniek czy Jacek Gmoch, ale także znani kibice futbolu, m.in. Janusz Zaorski i Krzysztof Materna .

>>> Dowiedz się także, jakie atrakcje związane z mistrzostwami pojawią się na pozostałych antenach Polskiego Radia
W ramach "Studia Euro Radiowej Jedynki" będą także transmitowane wieczorne mecze (o godz. 20.45). W przypadku dwóch spotkań rozgrywanych w tym samym czasie komentatorzy będą na zmianę relacjonować ich przebieg. Mecze komentować będą Tomasz Zimoch, Andrzej Janisz, Marek Solecki, Robert Skrzyński, Włodzimierz Machnikowski, Krzysztof Ratajczyk i Grzegorz Hałasik .
Poza relacjami i wiadomościami z boiska, Jedynka przygotowała także audycję poświęconą temu, co dzieje się wokół Euro 2012. Magazynu "Dogrywka w Jedynce" można słuchać przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku o godz. 8.40, 12.30 i 17.30; w soboty natomiast o godz. 8.40 i 17.30, a w niedziele o godz. 17.30. Reporterzy Jedynki będą sprawdzać, co dzieje się w Strefach Kibica, jak sprawdza się infrastruktura i co przygotowały dla turystów miasta, w których rozgrywane są mecze.


sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!