Bilety na mecz Polska - Rosja za 1600 złotych

PAP
Katarzyna Karaś 12.06.2012
Bilety na mecz Polska - Rosja za 1600 złotych
foto: PAP/ Rafał Guz

- Biletów jest co niemiara, ale ceny... Przesadzają, nikt im tyle nie zapłaci - mówi jeden z kibiców, który szuka przed stadionem osoby, od której mógłby odkupić bilet.

Ok. 40-letni mężczyzna, mieszkaniec Wrocławia, chce odsprzedać swój bilet - wejściówkę tzw. drugiej kategorii o cenie nominalnej 70 euro - za 2 tys. zł. Deklaruje, że sprzeda taniej - za 1,6 tys. zł jak ktoś zadeklaruje, że pójdzie na mecz, a nie odsprzeda bilet dalej.
- Taniej niż za 1,6 tys. zł nie sprzedam. Będę czekał do ostatniej chwili, najwyżej pójdę na mecz - podkreśla pytany, co będzie, jeśli nie znajdzie się nabywca.
DZIŚ MECZ POLSKA - ROSJA: RELACJA NA ŻYWO>>>
Kilkanaście osób wokół obiektu spaceruje z tabliczkami "kupię bilet", ale pytani, ile byliby w stanie zapłacić, odpowiadają, że cenę nominalną. Nie wyglądają na zainteresowanych oglądaniem zagrań Arszawina, Lewandowskiego czy parad Tytonia.
Bilety oferują również kibice z Rosji, ale oni rozmawiają o tym głównie z rodakami, których kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania wokół Stadionu Narodowego spaceruje nie mniej niż Polaków.
Pierwszy gwizdek meczu Polska - Rosja o godz. 20.45. Bramy stadionu zostaną otwarte dla publiczności trzy godziny wcześniej.
Mistrzostwa Euro 2012 w Polskim Radiu>>>
Zobacz serwis Polskiego Radia na Euro 2012>>>
IAR,kk

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!