Jeśli "Trójkolorowi" nie chcą pakować manatków muszą wygrać

IAR
Aneta Hołówek 23.06.2012

Francuscy piłkarze muszą się wznieść na wyżyny umiejętności jeśli chcą pokonać Hiszpanów - takiego zdania są komentatorzy, kibice i fachowcy nad Sekwaną.

>>> Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012

Nie udało się ominąć hiszpańskiej przeszkody, to teraz trzeba dać z siebie wszystko - umiejętności i serce, jeśli "Trójkolorowi" nie chcą pakować manatków i wracać do domu - podkresla się we Francji.
Selekcjoner Laurent Blanc nie pozostawia złudzeń - jego piłkarze muszą zagrać na najwyższym poziomie jeśli chcą pokonać znakomitych Hiszpanów będących faworytem tego meczu i całego Euro 2012.

>>> Kibice czekają na triumf Hiszpanii i powtórkę namiętnego pocałunku
Torres, Silva, Iniesta będą wyzwaniem dla bezsprzecznie dużych umiejętności Llorisa.
Dziennik Le Parisien pisze, że oto nadeszła chwila próby dla Benzemy - "teraz albo nigdy" i mimo, że Benzema nie strzelił jeszcze gola, to właśnie jego Hiszpanie obawiają się najbardziej.
Tyle tylko, że po meczu ze Szwedami pozostało nie tylko fatalne wrażenie, ale i niesnaski w zespole, które Blanc próbuje łagodzić.
Wraca się także myślą do przeszłości. Nigdy jeszcze Francja nie przegrała meczu turniejowego z Hiszpanią, a w 1984 roku, na Parc des Princes wygrała w finale mistrzostw Europy 2:0. Ale wtedy miała Platiniego.

>>> Słuchaj transmisji meczu Hiszpania - Francja w Jedynce

IAR, ah

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!