X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Muzyka na rzecz Wenezueli

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2019 16:00
W okolicznościowej audycji poświęconej dotkniętej kryzysem Wenezueli przypomnieliśmy najważniejszych muzyków z tego bogatego w ciekawe tradycje kraju.
Wenezuelscy muzycy uliczni
Wenezuelscy muzycy uliczniFoto: Pixabay

W "Folk Expressie" słuchaliśmy głosów takich artystów, jak: Soledad Bravo, Lilia Vera, Simón Díaz, Mario Suárez czy zespół Serenata Guayanesa. Przypomnieliśmy je w związku ze specjalnym koncertem na rzecz Wenezueli, który odbył się 28 kwietnia 2019 pod auspicjami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

W Wenezueli pogłębia się najpoważniejszy w historii tego kraju kryzys polityczny i gospodarczy. Trwa tam stan faktycznej dwuwładzy. Na fali masowych wystąpień przeciwko prezydentowi Maduro tymczasowym prezydentem kraju ogłosił się 23 stycznia Juan Guaido, który uznał prezydenturę rywala za nielegalną. Z powodu trwającego konfliktu wenezuelska gospodarka znajduje się w zastoju, waluta nie ma praktycznie żadnej wartości, a w sklepach brakuje niemal wszystkich produktów. Z powodu kryzysu humanitarnego Wenezuelę opuściło już prawie 3,5 mln ludzi. 

***

Tytuł audycjiFolk Express

Prowadziła:  Magdalena Tejchma

Data emisji: 28.04.2019

Godzina emisji: 15.30

at

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Polska Pomaga". Wielka zbiórka podczas koncertu charytatywnego dla Wenezueli

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 06:00
"Polska Pomaga" to hasło i kampania Caritasu Polska, ale również tytuł koncertu, który odbył się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Tym razem dochód ze zbiórki SMS-owej zostanie przeznaczony na pomoc mieszkańcom dotkniętej kryzysem Wenezueli. Koncert był transmitowany na antenie Programu 2 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń