Polskie Radio

QUIZ - Igrzyska Olimpijskie cz. II. Sprawdź swoją wiedzę!

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 15:42
Interesujesz się sportem i kibicujesz Biało-Czerwonym na igrzyskach olimpijskich? Zapraszamy na drugą część pełnego ciekawostek QUIZ-u Polskiego Radia! Sięgnij po telefon i dołącz do zabawy na naszym Instagramie.
QUIZ - Igrzyska Olimpijskie
QUIZ - Igrzyska OlimpijskieFoto: PR

Co środę na Instagramie Polskiego Radia udostępniamy pytania, dzięki którym można poznać rozmaite ciekawostki i interesujące fakty z różnych kategorii. Tym razem, po raz drugi, na warsztat bierzemy igrzyska olimpijskie!

Ile medali łącznie zdobyli Polacy na letnich igrzyskach? Kto był ostatnim polskim mistrzem olimpijskim w jeździectwie? Jak nazywał się legendarny polski biegacz długodystansowy, zamordowany przez Niemców w Palmirach? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę.Cotygodniowe zestawy pytań oferują wiele ciekawostek z kategorii takich jak film, muzyka, historia czy geografia. To świetna okazja do uzupełnienia informacji i wspólnej zabawy.


Powodzenia!
Czytaj także

Wakacyjny QUIZ z geografii. Dołącz do zabawy i sprawdź swoją wiedzę

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 15:42
Zapraszamy na cotygodniowy, wakacyjny QUIZ Polskiego Radia! Sięgnij po telefon i dołącz do zabawy na naszym Instagramie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

QUIZ - Igrzyska Olimpijskie. Sprawdź swoją wiedzę

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 15:42
Interesujesz się sportem i śledzisz tegoroczne Igrzyska Olimpijskie? Zapraszamy na pełen ciekawostek QUIZ Polskiego Radia! Sięgnij po telefon i dołącz do zabawy na naszym Instagramie.
rozwiń zwiń