Polskie Radio

Wakacyjny QUIZ na Instagramie! Teksty polskich piosenek

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 15:42
Zapraszamy na cotygodniowy, wakacyjny QUIZ na Instagramie Polskiego Radia! Tym razem sprawdzamy znajomość tekstów polskich piosenek. Sięgnij po telefon i dołącz do zabawy!
Wakacyjny QUIZ - polskie piosenki
Wakacyjny QUIZ - polskie piosenkiFoto: PR

Co środę na Instagramie Polskiego Radia udostępniamy pytania, dzięki którym można poznać rozmaite ciekawostki i interesujące fakty z różnych kategorii. Tym razem na warsztat bierzemy polskie piosenki!

Czy nucąc "Małgośkę" Maryli Rodowicz lub "Rzuć to wszystko co złe" Zbigniewa Wodeckiego, na pewno śpiewasz poprawny tekst? Odwiedź nasz profil na Instagramie, sprawdź swoją wiedzę i dokończ teksty znanych polskich utworów.


Cotygodniowe zestawy pytań oferują wiele ciekawostek z kategorii takich jak film, muzyka, historia czy geografia. To świetna okazja do uzupełnienia informacji i wspólnej zabawy.

Powodzenia!

Czytaj także

Wakacyjny QUIZ z geografii. Dołącz do zabawy i sprawdź swoją wiedzę

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 15:42
Zapraszamy na cotygodniowy, wakacyjny QUIZ Polskiego Radia! Sięgnij po telefon i dołącz do zabawy na naszym Instagramie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

QUIZ - Igrzyska Olimpijskie. Sprawdź swoją wiedzę

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 15:42
Interesujesz się sportem i śledzisz tegoroczne Igrzyska Olimpijskie? Zapraszamy na pełen ciekawostek QUIZ Polskiego Radia! Sięgnij po telefon i dołącz do zabawy na naszym Instagramie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjny QUIZ - Lato z Radiem! Dołącz do zabawy na naszym Instagramie

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2021 15:42
Zapraszamy na cotygodniowy, wakacyjny QUIZ Polskiego Radia! Tym razem przypominamy ciekawostki i najbardziej barwne wydarzenia związane z audycją "Lato z Radiem". Sięgnij po telefon i dołącz do zabawy!
rozwiń zwiń