Polskie Radio

Lana Del Rey zniknęła z social mediów. Wkrótce nowa płyta

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2021 11:16
Amerykańska wokalistka, Lana Del Rey, skasowała swoje profile w mediach społecznościowych, by jeszcze mocniej skupić się na tworzeniu muzyki. W październiku ukaże się jej kolejny album, już drugi w tym roku.
Lana Del Rey, Festival Internacional de Benicassim 2019 w Hiszpanii
Lana Del Rey, Festival Internacional de Benicassim 2019 w HiszpaniiFoto: Christian Bertrand / Shutterstock

"Chciałam wam powiedzieć, że jutro deaktywuję moje konta w mediach społecznościowych. To dlatego, że mam bardzo wiele zainteresowań i zajęć, które wymagają prywatności i przejrzystości" – taki komunikat Lana Del Rey przekazała swoim fanom w filmiku zamieszczonym w minioną niedzielę na Instagramie. Dodała przy tym, że nie ma zamiaru rezygnować z tworzenia muzyki oraz że ma w planach także "inne przedsięwzięcia".

Zgodnie z zapowiedzią oficjalne konta Lany zniknęły z social mediów, wkrótce natomiast ukaże się jej nowa płyta zatytułowana "Blue Banisters". Będzie to ósmy studyjny album w dorobku 36-letniej wokalistki, w tym drugi wydany w tym roku (po marcowym "Chemtrails over the Country Club"). Krążek ma ujrzeć światło dzienne 22 października, a już teraz można posłuchać promującej go piosenki "Arcadia".

źródło: YouTube / Lana Del Rey

Artystyczna płodność Lany Del Rey z pewnością cieszy jej fanów, którzy powinni trzymać kciuki za jak najdłuższe życie wokalistki. Gwiazda ujawniła bowiem niedawno, że w swym testamencie umieściła zapis zabraniający publikowania po jej śmierci jakichkolwiek niedokończonych utworów jej autorstwa.

kc

Czytaj także

Lana Del Rey wydała nowy recytowany album

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 11:50
Jego tytuł to "Violet Bent Backwards Over The Grass".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trzy nowe utwory Lany Del Rey

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2021 18:30
Ósmy studyjny album wokalistki coraz bliżej.
rozwiń zwiń