Polskie Radio

U2 - nowa piosenka i Bono jako lew [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2021 10:33
Zespół U2 opublikował świeży utwór "Your Song Saved My Life". Znajdzie się on na ścieżce dźwiękowej do kreskówki "Sing 2", w której jedna z postaci będzie mówić głosem Bono.
U2
U2Foto: Forum / Backgrid Australia / TROC

Ballada "Your Song Saved My Life" jest pierwszym nowym utworem U2 od 2019 roku. Nie jest to jednak zwiastun kolejnego albumu irlandzkiego kwartetu, lecz zapowiedź drugiej części filmu animowanego "Sing", która trafi do kin tuż przed Bożym Narodzeniem. Jednym z bohaterów kreskówki będzie lew Clay Calloway, któremu głosu użyczy sam Bono.

źródło: YouTube / U2

Idąc z duchem czasu, grupa U2 uruchomiła niedawno własne konto na TikToku. Użytkownicy serwisu znajdą tam niepublikowane nigdzie indziej materiały związane z zespołem. Najbliższą okazją do zaprezentowania rarytasów będzie 30. rocznica wydania słynnego albumu "Achtung Baby", przypadająca 18 listopada. Fani mogą liczyć m.in. na materiały wideo z koncertów towarzyszących promocji tej płyty.

kc

Czytaj także

"The Joshua Tree" U2 najlepszym albumem lat 80.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2020 00:11
Tak zdecydowali słuchacze rozgłośni BBC.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Urodziny rockowego mesjasza. Bono kończy 61 lat

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 11:42
Niestrudzenie walczy o lepszy świat, spotyka się z papieżami, prezydentami i multimiliarderami, a w międzyczasie nagrywa płyty zmieniające historię rocka – Bono, jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków na świecie, obchodzi dziś 61. urodziny.
rozwiń zwiń