Polskie Radio

Święto słuchowisk i spektakli telewizyjnych. Ruszył XXI Festiwal "Dwa Teatry" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2022 19:30
W Zamościu trwa wielkie święto radiowej i telewizyjnej twórczości teatralnej - XXI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". Oprócz prezentacji konkursowych słuchowisk i spektakli telewizyjnych, zaplanowano wiele wydarzeń towarzyszących. Będą spektakle na żywo, recitale, spotkania z gwiazdami i warsztaty dla dzieci. Zobacz relację z pierwszego dnia Festiwalu!

Źródło: serwis YouTube.com / oficjalny kanał Polskiego Radia 

W Zamościu rozpoczął się XXI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". Podczas gali otwarcia aktorzy Magdalena Zawadzka i Andrzej Mastalerz odebrali Wielką Nagrodę Festiwalu za wybitne kreacje aktorskie w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji Polskiej.  

Dwa Teatry baner poziom 1300x150.jpg

Czytaj też: 


"Dwa Teatry" - Sponsorzy "Dwa Teatry" - Sponsorzy

oprac. rk 

Zobacz więcej na temat: Dwa Teatry Dwa Teatry 2022
Czytaj także

XXI Festiwal "Dwa Teatry" na antenach Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2022 10:30
Konkursy słuchowisk radiowych i spektakli telewizyjnych oraz prezentacje twórczości ukraińskich artystów. W dniach 10-13 czerwca – po raz drugi w Zamościu – odbywa się Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". Sporo można usłyszeć na poszczególnych antenach Polskiego Radia oraz przeczytać i posłuchać w specjalnym serwisie dwateatry.polskieradio.pl. 
rozwiń zwiń