Polskie Radio

Taneczny sylwester z Polskim Radiem. Program pełen atrakcji

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2021 13:51
Polskie Radio przygotowało dla słuchaczy bogatą ofertę programową na zakończenie roku. W planach dużo muzyki rozrywkowej i tanecznej - zarówno tej współczesnej, jak i królującej na parkietach od dekad. Z kolei w Nowy Rok o godz. 16.00 Program 1 Polskiego Radia ogłosi zwycięzcę konkursu "Taneczny Sylwester z radiową Jedynką", w którym do wygrania jest dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro.
Zdjęcia ilustracyjne
Zdjęcia ilustracyjneFoto: Shuttertstock/Patiwat Sariya
logo

Sylwestrowa zabawa w Programie 1 Polskiego Radia rozpoczęła się już w połowie grudnia, wraz ze startem konkursu, w którym do wygrania jest dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. Do końca miesiąca w audycjach "Muzyczna Jedynka" i "Ekspres Jedynki" pojawiały się słowno-muzyczne zagadki. Finał konkursu, podczas którego wyłoniony zostanie zwycięzca nagrody głównej, odbędzie się 1 stycznia 2022 roku w audycji specjalnej po godz. 16.00.

Taneczny Sylwester z radiową Jedynką - wygrać można wyjazd do Rio de Janeiro"Taneczny Sylwester z radiową Jedynką" - wygrać można wyjazd do Rio de Janeiro

Sylwestrowy wieczór w Programie 1 Polskiego Radia od godz. 22.00 do 2.00 nad ranem w Nowy Rok na sylwestrową zabawę zaprasza Zbigniew Zegler. Przy najlepszych tanecznych przebojach sprzed lat i najnowszych hitach będziemy przekazywać Państwa życzenia - zarówno te składane bezpośrednio, na żywo, przez telefon, jak i te przesyłane SMS-em na numer 71 151, nagrane na naszą automatyczną sekretarkę (22 645 22 65) i pozostawione na profilu radiowej Jedynki na Facebooku (facebook.com/jedynka).

Od godz. 2.00 do 5.00 na zabawę w wersji chillout zaprasza Damian Sikorski. Usłyszymy piosenki takich wykonawców, jak: Adele, Sam Fender, Alicia Keys, Mikromusic, James Blake czy Thomas Dybdahl. Dla tych, którzy jeszcze będą na parkiecie, najlepszy funk zagwarantuje duet Silk Sonic, rockowe granie - Foo Fighters, a bluesa zaserwuje Jagoda Kret


logo

Od godz. 22.30 do północy zapraszamy na sylwestrowy koncert z cyklu Jazz.PL, podczas którego zagra Jazz Band Młynarski-Masecki. Prowadzą Piotr Metz, Roch Siciński i Andrzej Zieliński.


Plakat sylwestrowego koncertu Jazz Bandu Młynarski-Masecki Plakat sylwestrowego koncertu Jazz Bandu Młynarski-Masecki

 

logo

Radiowa Trójka zaprasza słuchaczy na parkiet. W godz. 20.00-22.00 program prowadzi Tomasz Żąda, a po 22.00 spotkają się z Państwem Łukasz Ciechański i Tomasz Miara. Oznacza to, że właśnie z nimi i wybranymi przez nich tanecznymi, sylwestrowymi przebojami pożegnamy mijający rok.


logo

Noc sylwestrowa w Czwórce będzie pełna dobrej zabawy i muzycznej elektroniki.

Po godz. 21.00 szampańską zabawę z setami DJ-skimi Berta i Harpera poprowadzą Kamil Jasieński i Mateusz Kulik. W tę wyjątkową noc nie tylko przywitają ze słuchaczami 2022 rok, ale też zdecydowanie wybiegną w przyszłość i zabiorą słuchaczy w futurystyczną podróż po odległych galaktykach.


logo

W sylwestra PRD proponuje zabawę i dla dzieci, i dla dorosłych. Już od godziny 20:00 za mikrofonem zasiądzie Adam Dobrzyński, znany dorosłym z audycji "Co nam w duszy gra?", "Muzyczne podróże Adama Dobrzyńskiego" i "Stare, znane, zapomniane".

Będzie dużo tanecznej muzyki dla dzieci, stopniowo przechodzącej w tę dla rodziców, tak aby cała rodzina mogła się dobrze bawić. Sylwester z PRD potrwa do godz. 6:00.


logo

Od godz. 21.00 Andrzej Zieliński prowadzi sylwestrową odsłonę audycji „Na jazzowo”. Redaktor zaprezentuje m.in. jazzowe aranżacje muzyki patrona anteny.

Od godz. 22.00 do godz. 1:00 w Nowy Rok w audycji sylwestrowej Marty Jankowskiej i Magdaleny Sawickiej słuchacze będą mieli okazję otrzymać wyjątkowe płyty wydane przez Polskie Radio. W programie zabrzmią znane i lubiane kompozycje operowe i walce. 

logo

Cykl debat poświęconych najważniejszym wydarzeniom w kraju i za granicą wypełni w piątek 31 grudnia ramówkę Polskiego Radia 24. Wśród nich gorący temat dotyczący sytuacji geopolitycznej i bezpieczeństwa wschodniej granicy Polski. Dyskusji będzie można wysłuchać od sylwestrowego przedpołudnia aż do północy w PR24.


Premiera debaty na antenie Polskiego Radia 24 odbędzie się 31 grudnia po godz. 15.00 Premiera debaty na antenie Polskiego Radia 24 odbyła się 31 grudnia po godz. 15.00.

Zapraszamy!